Horoskopy

27. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 27. květen

Dnes bychom měli být opatrní, hrozí nám neuvážené kroky, nedorozumění a hádky. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou být i doma. Nezačínáme nic nového, počkáme na příhodnější čas.

Luna v Blížencích - přibývá

symbol Levhart

Máme spoustu nápadů, které bychom chtěli uskutečnit. Tyto dny přejí komunikaci, seznamování a setkáním pracovním i osobním.

Prospěje nám protáhnout si páteř a končetiny, především paže. V cyklu Luny v Blížencích jsou citlivé plíce, snažíme se dýchat plynule, pomoci nám může jóga. Vhodná je masáž, plavání, nebo koupele, pozornost věnujeme péči o ruce, zábaly a manikúra.

Udělejme si vegetariánský den, bezmasá strava může obsahovat tofu na všechny způsoby. Jíme saláty, semínka, ořechy, a také sladkosti. Posilníme plíce odvarem z lékořice, při trávicích potížích pomůže fenykl nebo řasa chlorela nebo nápoje s křemelinou, které pročistí naše střeva.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému

Pěknou a nevšední kombinací je fialová a zelená.

K těmto barvám patří fluorit nebo gem silica. Pro klidný spánek je vhodný heřmánek nebo vůně medu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.