Horoskopy

28. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 28. duben

Dnes nám mohou hrozit neuvážené kroky, jichž bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou propuknout i doma. V tento den nezačínáme nic nového, počkáme si na příhodnější čas, kdy se nám bude dařit, jinak si budeme vytvářet zbytečné problémy.

Luna v Býku - přibývá

symbol Levhart

Cyklus Luny v Býku nás učí dodržovat sliby, které jsme dali ostatním. Také vnímat krásu a užívat si život ve všech jeho aspektech.

Luna v Býku je smyslná, tyto dny jsou romantické. Dopřejme si kulturní zážitek, navštivme galerii, projdeme do divadla nebo na koncert. Dáme si skleničku vína nebo oblíbeného moku.

Luna přibývá, nepřeháníme to s jídlem, volíme lehčí, jídla, která nás zasytí a nemají vysokou kalorickou hodnotu. Svůj žaludeční trakt můžeme pročistit pshyliem nebo křemelinou. Náš krk je choulostivější, a proto preventivně přidáváme do jídla přírodní antibiotika - cibuli a česnek. Pijeme lipový a šalvějový čaj.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. Krásnou kombinací barev je tmavě modrá a růžová.

Může nám vonět santal nebo oud.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.