Horoskopy

29. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 29. březen

Snažíme se být opatrní, spojuje se síla Levharta a Berana. Hrozí nám neuvážené kroky, jichž bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými.

Propuknou-li neshody i doma, jednáme podle zásady „moudřejší ustoupí“. Nezačínáme nic nového; počkáme si až na příhodnější vibrace a čas, kdy se nám bude dařit.

Luna v Beranu – přibývá

symbol Levhart

Tyto dny přejí aktivitě a změnám, ohnivá energie rozněcuje vášně, dejme dobrý pozor na vše, co říkáme i děláme. Jsme zodpovědní za svá slova i činy.

Stresu a napětí se zbavíme pohybem a cvičením, rychlou chůzí či erotickými hrátkami. Naše oči i další smyslové orgány jsou citlivější na světlo a uši na hluk. Snažíme se vyhnout stresu a eliminovat kontakt s negativními lidmi. Dopřejme si masáž hlavy, pomáhá i studený obklad. Nezapomínáme na pleť: aplikujeme výživné přírodní masky, např. medovou.

V těchto dnech nepijeme alkohol ani posilující drinky či kávu, vyhneme se sladkostem. Luna je v přibývající fázi; snažme se proto omezit kalorická jídla a také jídla, které dlouho trávíme. Zajdeme do vegetariánské restaurace na zeleninové jídlo nebo si uvaříme jednoduchý pokrm z brambor, rýže či zeleniny. Pijeme odvodňovací čaje a kvalitní přírodní šťávy.

Dnes zklidníme psychiku blankytně modrou nebo zelenou. Z říše kamenů vybereme modrý larimar nebo achát mechový.

Vonět nám bude cypřiš nebo borovice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.