Horoskopy

30. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 30. březen

Uděláme si čas na duchovní rozvoj, zklidnění a naladění mysli na příjem informací. Toto spojení máme všichni, jen si je neuvědomuje. Jsou to naše myšlenky, inspirace, skrze něž nás provází životem božská síla, duchovní rádci, andělé, nebo předci.

Je jedno, jak tento Zdroj nazveme; je jisté, že nás doprovází a že dnes je nám o něco blíže.

Luna v Býku – přibývá

Strom poznání

Kvalita dnů v Býku je klidná a stabilní, můžeme řešit finanční a materiální záležitosti. Zbytečně neriskujeme, proto jsem naše rozhodnutí dobrá i pro budoucnost.

Býčí znamení ovládá oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř; v těchto dnech jsme náchylnější k angínám, zánětům a nastydnutí. Dobře nám udělá masáž šíje a zad, pleti dodáme hydrataci a výživu, vyzkoušíme krém s příměsí zlata. Dalším skvělým „produktem“ přírody je argánový olej.

Jíme střídmě, při přibývající Luně v Býku tělo vše ukládá. Volíme netučné pokrmy, lehčí masitou nebo zeleninovou stravu. Pijeme preventivně čaj proti chrapotu a zánětu v krku. Můžeme si dopřát také něco ostřejšího, nebo si uvaříme šalvějový čaj. Pomůže i šťáva z červeného grepu, nebo voda s citrónem či limetkou.

Pozor, opatrně solíme, tučné jídlo, operace v oblasti krku. Typickou kombinací zemního znamení Býka je růžová se zelenou.

K tomuto znamení patří smaragd nebo malachit. Vonět nám může vanilka nebo moschus.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.