Horoskopy

5. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 5. srpen

Na dnešek si naplánujeme i důležité aktivity týkající se financí, uděláme si čas na naše účty, platby, složenky, zkontrolujeme, zda máme vše v pořádku. Den, kdy můžeme správně vyhodnotit získané informace a uspořádat své finance pro budoucnost.

Luna v Kozorohu - přibývá

symbol Trubka

Vibrace těchto dnů je stabilní, snažíme se vše dokončit, překonat své hranice. Soustředíme se na posun a úspěch v oblasti, která nás zajímá.

Je volný den, máme čas na vydatnou snídani, jíme pomalu a vychutnáváme si každé sousto. Na oběd si můžeme uvařit houbové rizoto nebo těstoviny se zeleninou. K večeři salát s rukolou, kozím sýrem a ořechy. Dodržujeme pitný režim; sklenička dobrého bílého vína nám neuškodí…

Dnes se věnujeme péči o tělo, manikúře, pedikúře, pozornost věnujeme i tvrdým patám, a uděláme si čas i na odstranění nadbytečných chloupků. Zajdeme ke kadeřníkovi; barva i nový střih za Luny v Kozorohu déle vydrží. Nezanedbáváme ani svojí pleť, která si v létě potřebuje péči, zvolíme oblíbené masky a krémy.

Zkombinujeme elegantní béžovou s bílou. Krásným drahokamem je záhněda nebo bílý křemen.

Může nám vonět cedr nebo růže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.