Horoskopy

6. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 6. květen

Dnes se probouzí naše kundaliní – hadí síla, je to energie, s níž je třeba opatrně zacházet. Nepouštíme se do nových aktivit, dokončujeme to, co jsme již započali.

Provádíme očistné procedury, čistíme svou mysl od různých nánosů a astrálních bytostí. Čistíme i své fyzické tělo, vhodné jsou koupele, uvolňující cvičení. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna v Panně - přibývá

symbol Koruna

Energie Luny v Panně přináší vytrvalost a koncentraci na dokončení práce, a také náročnost a kritiku.

Vše, co v těchto dnech uděláme pro svůj trávící trakt, se nám v budoucnu pozitivně vrátí. Masírujeme si oblast bříška a představujeme si, jak se tam vše uvolňuje a léčí. Dopřejeme si krášlící procedury, sestřih a výživu vlasů, pěstíme pokožku celého těla.

Panna má vliv na trávicí orgány; proto se doporučuje dát dobrý pozor na to, co konzumujeme. Raději se vyhneme smaženým, ostrým a kořeněným pokrmům. Vypijeme nalačno sklenici teplé vody s citronem, pijeme fenyklový čaj, který můžeme dosladit medem. Jíme častěji, ale menší porce.

Z barevné škály nám dnes budou slušet zemní odstíny hnědé v kombinaci s bílou.

Typickým kamenem pro Panny je jantar nebo zlatý obsidián. Naší psychiku vyladí vůně heřmánků nebo mateřídoušky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.