Horoskopy

6. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 6. srpen

Ve dnech před úplňkem na nás mohou doléhat problémy a splíny, je neděle, volný den, proto si dopřejeme odpočinek, snažíme se jíst střídmě, nepít alkohol a vynechat i další radovánky. Pozornost věnujeme relaxaci a svému duševnímu klidu.

Luna v Kozorohu – přibývá

symbol Šakal

Tyto dny přinášejí energii a vůli dokončit, co jsme započali; jsme důslední.

Ráno dáme tělo do pohybu - protáhneme se, prospěje nám umírněný pohyb, náročné aktivity raději vynecháme. Uděláme si čas na oblíbenou knihu nebo film, který potěší naší duší. Domluvíme si setkání s přáteli nebo si užíváme volných chvil s rodinou a dětmi.

Luna přibývá proto šetříme náš zažívací trakt, vyhneme se smaženým, grilovaným a pečeným pokrmům a zvolíme dušenou zeleninu, červenou řepu, salát z brambor, celeru, vydatné zeleninové polévky nebo nakládané papriky. Připravíme si domácí limonádu z citronem, mátou nebo meduňkou.

Z barevného spektra vybereme černou a růžovou. Ozdobíme se šperkem s růženínem nebo šungitem.

Bude nám vonět moschus nebo oud.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.