Horoskopy

7. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 7. duben

Den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky, zvláště ve dnech Luny ve Lvu je silná ohnivá energie a přátelská nálada, kterou využijme k urovnání nedorozumění a sporů jak doma, tak i na pracovišti.

Luna ve Lvu – přibývá

symbol Pohár

V těchto dnech více vnímáme zátěž srdce, cév, bolesti zád. Ráno nastartujeme krevní oběh cvičením nebo rychlou chůzí. Vhodná je péče o vlasy – střih, barva, melír, čisticí pleťové kúry. Pozornost věnujeme svému tělu, prospějí nám masáže, sauna a celková očista těla.

Dáme přednost málo tučným a kalorickým jídlům. Místo sladkého mlsáme semínka, mandle, ořechy, pro podporu srdeční činnosti pijeme zázvorový čaj. Srdeční činnost podpoříme přípravky s omega-3 olejem, jíme střídmě, dodržujeme pitný režim.

Pozor na alkohol, kávu i povzbuzující nápoje.

Líbit se nám může oranžová s tmavě modrou. Z kamenů vybereme karneol nebo lapis.

Dobrou náladu nám zajistí svěží mořské nebo citronové vůně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.