Horoskopy

8. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 8. duben

Den vhodný ke vzdělávání, znamení Panny posílí schopnost získat důležité informace, nezabýváme se zbytečnostmi. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Jezme to, co podporuje činnost srdce a střev, prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna v Panně – přibývá

symbol Kolo

Klidná energie Luny v Panně přináší vytrvalost a koncentraci na dokončení práce.

Správné vylučování podpoříme skladbou jídelníčku i pohybem. Zbavujeme se všeho, co do našeho života nepatří, naše tělo je odrazem naší mysli. Masírujeme si oblast břicha a představujeme si, jak se zde všechno uvolňuje a léčí. Dnes se doporučuji krášlící procedury, sestřih a výživu vlasů, pěstíme pokožku celého těla.

Luna je ve fází přibývající; volíme dietní stravu s vyšším obsahem vlákniny, grilované papriky,, zeleninové lečo atd. Pijeme mátový nebo fenyklový čaj, které můžeme dosladit medem. Jíme častěji, ale menší porce, abychom příliš náš zažívací trakt nepřetěžovali.

Vybereme nezvyklou kombinaci světle modrá a hnědá, spojení nebe se zemí. Dobrou volbou je lazurit nebo jaspis obrázkový.

Z vůni se nám může líbit pivoňka nebo mimóza.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.