Horoskopy

8. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 8. květen

Dnešek je vhodný pro skupinovou práci, ale nezačínáme nové projekty. Udělejte si čas na vzdělávání, studium, dnes je naše mysl „otevřená“ a lehce přijímá nové informace.

Silněji působí léky, i krémy, intenzivněji probíhají omlazující procesy. Jezme to, co podporuje srdce a krevní oběh, prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna ve Vahách - přibývá

symbol Kolo

Cyklus Luny ve Vahách nás učí být v rovnováze, přijímat temnou i světlou stránku našeho života. Máme intenzivnější vnímání světa a lidí kolem nás.

Váhy mají „na starosti“ ledviny a boky, udělejme si čas k procvičení pánve, boků. Prospěje nám masáž, a především teplá lázeň, do níž přidáme relaxační vůně. Zapálíme si svíčky, a je nám blaze…

V těchto dnech konzumujeme co nejvíc čerstvé zeleniny a ovoce. K odvodnění pomáhají melouny, a také speciální čajové směsi k podpoře práce ledvin. Obezřetně volíme tuky, jež používáme při vaření; nejlepší je kvalitní olivový olej, nebo tzv. ghí, přepuštěné máslo.

Vyhneme se pokud možno trhání zubů, operacím v oblasti ledvin, beder, alkohol. Z barevné škály vybereme pastelové odstíny béžové a modré.

Z kamenů si můžeme vybrat jaspis obrázkový nebo larimar. Vonět nám může exotické liči nebo pivoňka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.