Horoskopy

8. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 8. srpen

Před námi je silný den, který přináší vzestup ženské síly a probuzení Bohyně. Užijeme si hojnost, naplnění všech potřeb duševních, duchovních i fyzických. Snažíme se být v harmonii se sebou i s celým světem. Plníme si svoje sny a přání, děkujeme za vše, co je v našem životě.

Luna ve Vodnáři - ubývá

symbol Zvon

Probouzí se naše zvědavost, přitahují nás zvláštní, tajemné věci. Chceme se cítit svobodně a dělat si věci po svém.

Během dne si uděláme čas na rychlou chůzi, je to nejpřirozenější pohyb. Vyjdeme si do parku, do přírody, a zhluboka dýcháme. Věnujeme pozornost i „údržbě“ těla. Zastřihujeme nehty, odstaňujeme chloupky a pečujeme o nohy – masírujeme a sprchujeme lýtka a stehna. Je nejvhodnější doba k barvení a tónovaní vlasů.

Luna je ve své fázi ubývání, proto si můžeme i více dopřát „na našem stole.“ V letním období dáváme přednost čerstvým „plodům země“, zeleninu kombinujeme s masitými pokrmy, rybami i přílohami jako jsou např. pečené brambory, rýže, batáty atd.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder

Vyzkoušejme kombinací bílé a světle růžové. Z kamenů magnezit nebo rodonit.

Náladu nám dodá vůně ibišku nebo gerania.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.