Horoskopy

9. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 9. duben

Den, kdy máme možnost správně vyhodnocovat získané informace. Můžeme konečně dořešit pracovní a obchodní záležitosti, jejichž řešení se dlouho táhlo. Příznivý čas k přípravě nových projektů, které skončí zdarem.

Luna v Panně – přibývá

symbol Trubka

Citlivý je náš trávicí trakt, prospějí nám masáže v oblasti bříška, cvičení a pohyb podpoří práci střev. Péči věnujeme vlasům – mytí, stříhání, léčivé koupele, zábaly celého těla. Dny přibývající Luny v Panně nás učí střídmosti ve všech oblastech.

Ráno začneme sklenici teplé vody, během dne popíjíme teplé bylinkové čaje podporující trávení a činnost střev. Masáž bříška podpoří činnost zažívání, cvičíme, a více se pohybujeme… Pozor na tučná a kořeněná strava, alkohol, omezíme kávu a méně solíme.

Pokud možno se vyhneme operacím v oblasti trávicího traktu, střev.

Pěknou kombinací barev je bílá a hnědá. Z kamenů vybereme girasol a tygří oko.

Bude nám vonět skořice nebo cedr.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.