Horoskopy

9. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 9. duben

Den, kdy máme možnost správně vyhodnocovat získané informace. Můžeme konečně dořešit pracovní a obchodní záležitosti, jejichž řešení se dlouho táhlo. Příznivý čas k přípravě nových projektů, které skončí zdarem.

Luna v Panně – přibývá

symbol Trubka

Citlivý je náš trávicí trakt, prospějí nám masáže v oblasti bříška, cvičení a pohyb podpoří práci střev. Péči věnujeme vlasům – mytí, stříhání, léčivé koupele, zábaly celého těla. Dny přibývající Luny v Panně nás učí střídmosti ve všech oblastech.

Ráno začneme sklenici teplé vody, během dne popíjíme teplé bylinkové čaje podporující trávení a činnost střev. Masáž bříška podpoří činnost zažívání, cvičíme, a více se pohybujeme… Pozor na tučná a kořeněná strava, alkohol, omezíme kávu a méně solíme.

Pokud možno se vyhneme operacím v oblasti trávicího traktu, střev.

Pěknou kombinací barev je bílá a hnědá. Z kamenů vybereme girasol a tygří oko.

Bude nám vonět skořice nebo cedr.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.