Drak – Roční čínský horoskop (2020)

Drak – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Draci překypují energií, která je žene neustále kupředu. Přestože působí dojmem rozmarných lidí, bývají praktičtí. Podstatou lidí narozených v tomto znamení je nepředvídatelnost. Jsou silní, oslniví a záhadní, ale nikdy nevíte, co v příští minutě udělají. Vzbuzují vzrušení a obdiv a obvykle mívají v životě štěstí, jsou to silné, magnetické osobnosti a v mnoha oborech zastávají ta nejvyšší místa. S velkým potěšením se pouštějí do všeho nového, jsou to lidé s divokou povahou, ale bývají čestní a k přátelům velkorysí. Nejsou to vyloženě rodinné typy, ale rodinu a domov potřebují. Vzhledem k jejich divoké a nezkrotné povaze to ale může být problém. Drak si zakládá na společenském postavení, rád se předvádí a má rád vše nové, jednotvárnost jej nemůže uspokojit. Díky svému šarmu se často dostává do popředí společenského života.

Partnerství a láska

Pod velkolepým zevnějškem a energií jang se skrývá nejistota a nervozita. Lidé ve znamení Draka milují přírodu, svůj druhý domov, kde se cítí v bezpečí. Nejsou to vyložené rodinné typy, ale rodinu a domov potřebují a očekávají oddanost svých blízkých, které jsou na oplátku připraveni chránit. Tato ochrana může občas sklouznout až k panovačnosti, ale mít v těžkých dobách po boku silného Draka není vůbec špatné.

V lásce si nejvíc rozumí s Opicí a Krysou, kteří jsou fascinováni jeho osobnosti a dokážou mu mnoho tolerovat. Neutrální, přátelské spojení naváže s Buvolem a Kozou, většinou nejde o dlouhodobé svazky. Vyhnout by se raději měl Psům a Vepřům, v takových vztazích většinou trpí.

Dříve, než se zítřek stane včerejškem, lidé často přehlédnou šance, které jim nabízí dnešek. (Čínské přísloví)

Drak v roce 2020

V nastávajícím roce bude záležet na osobním přístupu a také pozitivním naladění zástupců znamení Draka, budou se muset učit lépe balancovat mezi úspěchem i druhou stránkou mince – když se jim dařit nebude. Budou muset zvládnout lepší ukotvení v materiální oblasti a také vztah ke svému zdraví. Hned počátkem nového čínského roku se jim doporučuje věnovat pozornost profesnímu růstu, studiu a vzdělávání. Pak může být druhá polovina roku ve znamení úspěchu, především v oblasti profesní. Důležité bude najít optimální hranici mezi prací a povinnostmi a odpočinkem, relaxací a časem na rodinu a přátele.

[[nid:6283865]]

Sdílejte článek
Štítky rodina horoskop domov

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.