Drak – Roční čínský horoskop (2021)

Drak – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

„Dříve než se zítřek stane včerejškem, lidé často přehlédnou šance, které jim nabízí dnešek.“

Podstatou lidí narozených v tomto znamení je nepředvídatelnost. Jsou silní, oslniví a záhadní, ale nikdy nevíte, co v příští minutě udělají. Vzbuzují vzrušení a obdiv a obvykle mívají v životě štěstí, jsou to silné, magnetické osobnosti a v mnoha oborech zastávají ta nejvyšší místa. S velkým potěšením se pouštějí do všeho nového, jsou to lidé s divokou povahou, ale bývají čestní a k přátelům velkorysí. Nejsou to vyloženě rodinné typy, ale rodinu a domov potřebují, vzhledem k jejich divoké a nezkrotné povaze to však může být problém. Drak si zakládá na společenském postavení, rád se předvádí a má rád vše nové, jednotvárnost jej nemůže uspokojit. Díky svému šarmu se často dostává do popředí společenského života.

Láska a vztahy

Draci si v lásce nejvíc rozumějí s Opicí a Krysou, které jsou fascinovány jejich osobností a dokážou jim mnohé odpustit. Neutrální přátelské spojení navážou s Buvolem a Kozou, většinou ale nejde o dlouhodobé svazky. Vyhnout by se raději měli Psům a Vepřům, v takových vztazích většinou trpí.

Drak v roce 2021

Draci se mohou na nastávající rok těšit, čeká je období, kdy by se jim mělo dařit. Budou ve středu dění, ostatní si budou vážit jejich mínění a rad. Polepší si v mnoha ohledech, je však důležité, aby byli připraveni jednat a drželi „uzdu osudu“ pevně ve svých rukou.

[[nid:7212882]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.