Horoskopy

1. února 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 1. únor

Den komunikace – výměny myšlenek a informací, den řeči a také písní. V tomto dni mohou začít nové projekty, které dokážeme zrealizovat. Čas trávíme ve společnosti přátel, partnera, dnes je den fyzické lásky.

Sexuální energii můžeme transformovat do vyšších rovin, léčení našeho těl i duše. Jsme opatrní na přejídání a nepřeháníme to s alkoholem a dalšími povzbuzujícími látkami a drinky.

Luna ve Lvu – ubývá

symbol Zvon

Dny radosti, zábavy, energie Lva nás povzbuzuje k aktivitám všeho druhu.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Ráno si dáme alespoň krátkou rozcvičku nebo protažení, sprchujeme se střídavě teplou a studenou vodou, skvěle se nám rozproudí krev v celém těle. Pro dnešní den si uděláme čas na kadeřníka, je to skvělá doba pro úpravu vlasů, necháme si zastřihnout konečky, vlasy budou silnější.

V době po úplňku raději vynecháme kávu, tučné a kořeněné pokrmy a alkohol. Zkusíme dietnější režim a tělo se nám odvděčí přísunem energie. Volíme lehká, trávení nezatěžující jídla, saláty, vývary, zeleninové polévky, sýry a hlavně zeleninu, např. vařenou v páře, což je velmi šetrný způsob pro zachování všech důležitých živin.

Bude nám slušet karmínová nebo temně modrá. Z kamenů vybereme sugilit nebo granát.

Příjemnou pro nás bude vůně ambry nebo růže.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.