Horoskopy

15. listopadu 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 15. listopad

Je den, kdy více vnímáme pravdu a dokážeme se zbavovat iluzí. Pokoušíme se ladit na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, meditace, své modlitby věnujeme sobě i druhým. Uvědomujeme si vše, co v životě máme, mnoho věcí i lidí v našem životě není „samozřejmostí.“

Luna ve Vahách - ubývá

symbol Žezlo

Snažíme se být v harmonii se sebou i ostatními lidmi, odpouštíme sobě, i druhým.

V těchto dnech je důležité dobře pečovat o ledviny a močové cesty. Počasí je většinou deštivé, proto volíme vhodné oblečení i kvalitní obuv. Zkontrolujeme i svojí výbavu do deště – deštníky, holinky i nepromokavé bundy a kabáty, díky kterým můžeme zabránit prochlazení.

Vybíráme si stravu, která podporuje práci našeho zažívacího i urgo-genitálního systému. Přednost dáme přírodním pokrmům, které jsou plné vitamínů, minerálů i enzymů. Ráno ovesné nebo pohankové kaše, během dne teplé, vydatné polévky nebo zeleninové pokrmy.

Dnes nám budou slušet pastelové, jemné odstíny zelené nebo modré. Skvělým doplňkem bude šperk s labradoritem nebo larimarem.

Může se nám líbit vůně gardénie nebo růže.

Přečtěte si i podrobný týdenní i měsíční horoskop pro všechna znamení!

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.