Horoskopy

16. února 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 16. únor

Dnešní den je dnem pohybu, cest, protože je konec pracovního týdne, můžeme si naplánovat výlet, projít se zimní přírodou. Doporučuje se méně jíst, abychom životodárnou energii neztratili zpracováváním jídla. Vyhneme se zvláště masu a hutným pokrmům, lepku a mléčným výrobkům.

Luna ve Vodnáři – přibývá

symbol Roh hojnosti

Citlivější je opěrný systém, kyčle a bedra. Nezatěžujeme tělo přílišnou fyzickou námahou. Dopřejeme si kosmetické ošetření – čištění pleti, kyslíkovou terapii. Doplňujeme zinek, selen, hořčík. Pijeme lipový nebo šípkový čaj, mají zklidňující účinek.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

V těchto dnech konzumujeme dostatek bílkovin. Prospějí nám netučné ryby, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, kdy pijeme jen ovocné nebo zeleninové šťávy. Uvaříme si jednoduchá jídla z brambor, čočky nebo rýže. Do jídla si přidáme petržel, česnek, cibuli.

Bude nám slušet žlutá nebo šedá. Z kamenů vybereme citrín nebo hematit.

Svůj prostor provoníme vůní borovice nebo jasmínu.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.