Horoskopy

19. ledna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 19. leden

Dnes můžeme lehčeji pochopit význam osudu a karmy, odpustit a rozvázat staré vzorce a složité vazby z minulosti. Je závěr pracovního týdne, máme víc času na sebe.

Snažíme se trávit čas sv klidu rodiny, spojujeme se s našimi předky, oživujeme staré tradice, navazujeme na vše dobré, co přináší naše rodové kořeny. V tomto čase je rovnováha dobra a zla, a mi můžeme mnohé pochopit a přijmout.

Luna ve Vodnáři - přibývá

symbol Strom života

V tomto cyklu Luny to nepřeháníme ani se sportem, ani s odpočinkem a nicneděláním. Našim nohám udělají dobře posilují masáže, koupele, kúry a mazání speciálními krémy a gely. Pozornost věnujeme zvláště lýtkům, stehnům, a nezapomeneme ani na kyčle a hýždě.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Luna přibývá, platí pravidlo, že tělo více ukládá. Chceme-li být štíhlí, volíme stravu, která je chutná, ale zároveň i prospívá tělu, a neusazuje se na něm v podobě tukových polštářů. Vyváženou stravou chráníme své zdraví. Vybíráme i vhodné doplňky stavy, vitamíny a minerály, které posílí v zimním období obranyschopnost našeho těla. Vhodné jsou např. koloidní přípravky.

Může se nám líbit jemně zelená a žlutá. Krásným kamenem je tyrkys nebo zlatá aqua aura.

Naší nervové soustavě prospěje vůně levandule nebo vanilky.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.