Horoskopy

19. října 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 19. říjen

Nový měsíc začíná novoluním – novým měsícem. Energie znamení Vah vyžaduje rovnováhu, proto se vyhněme všem konfrontacím s druhými lidmi.

Symbol Hydra

Den, kdy je lépe nic důležitého neřešit. Měli bychom se v klidu koncentrovat na věci, které chceme změnit. Je dobré pobýt o samotě a vyčistit si hlavu od zbytečného balastu a věnovat pozornost tomu, co je pro nás dobré.

Symbol Lampa

Novoluní je nový začátek: vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na to podstatné a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Neobávat se velkých plánů a cílů a probudit také svoji vůli ke změnám.

Luna ve Vahách – Novoluní 21.12 hod.

Připravíme si rituál: osobní prostor vyčistíme kadidlem, barvou je tmavě zelená, živlem Vzduch. Zapálíme zelenou svíčku a harmonizujeme své myšlenky, modlitby směřují k porozumění, lásce a spolupráci v rodině i v práci s kolegy. Prosíme o inspiraci a kreativní nápady k uskutečnění změn v našem životě.

Bude nám slušet světle modrá nebo pastelová.

Z říše kamenů vybereme lapis lazuli nebo jaspis. Svůj osobní prostor pročistíme bílou šalvěji nebo kadidlem.

Přečtěte si i podrobný týdenní i měsíční horoskop pro všechna znamení najdete!

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.