Horoskopy

20. září 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 20. září

Symbol Zlatá labuť - Tento symbol přináší rovnováhu mezi dobrem a zlem, světlou a temnou stranou. Je Novoluní, postupujeme k novému začátku, jsou před námi možnosti, jichž se snažíme využít. Odpočíváme, relaxujeme, snažíme se být v klidu, vyhledávat místa, kde je nám dobře.

Symbol Lampa

Novoluní je novým začátkem, máme energií k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na vše podstatné a rozvinout svou kreativitu pomocí vizualizace. Je dobré pobýt o samotě a vyčistit si hlavu od zbytečného balastu. Co dnes naplánujeme, to má velkou šanci objevit se v našem životě; co „mentálně“ stvoříme, to se stane.

Luna v Panně – Novoluní 7:30

Dnes se zbavujeme zbytečných věcí, ale i přežitých myšlenkových vzorců. Plánujeme a děláme předsevzetí do budoucna. Můžeme si připravit rituál: vyčistíme svůj prostor kadidlem, barvou je zelená a žlutá, živlem Země. Zapálíme zelenou nebo žlutou svíci, a prosíme o řád ve svém životě, o nalezení pravé míry a rovnováhy. Děkujeme za všechny zkušenosti, odpouštíme sobě i ostatním.

Vyzkoušejme přírodní kombinaci růžová se zelenou.

Z kamenů se nám může líbit azuromalachit nebo růžový kalcit. Vůně pro dnešek je kadidlo nebo šalvej.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.