Horoskopy

20. září 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 20. září

Symbol Zlatá labuť - Tento symbol přináší rovnováhu mezi dobrem a zlem, světlou a temnou stranou. Je Novoluní, postupujeme k novému začátku, jsou před námi možnosti, jichž se snažíme využít. Odpočíváme, relaxujeme, snažíme se být v klidu, vyhledávat místa, kde je nám dobře.

Symbol Lampa

Novoluní je novým začátkem, máme energií k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na vše podstatné a rozvinout svou kreativitu pomocí vizualizace. Je dobré pobýt o samotě a vyčistit si hlavu od zbytečného balastu. Co dnes naplánujeme, to má velkou šanci objevit se v našem životě; co „mentálně“ stvoříme, to se stane.

Luna v Panně – Novoluní 7:30

Dnes se zbavujeme zbytečných věcí, ale i přežitých myšlenkových vzorců. Plánujeme a děláme předsevzetí do budoucna. Můžeme si připravit rituál: vyčistíme svůj prostor kadidlem, barvou je zelená a žlutá, živlem Země. Zapálíme zelenou nebo žlutou svíci, a prosíme o řád ve svém životě, o nalezení pravé míry a rovnováhy. Děkujeme za všechny zkušenosti, odpouštíme sobě i ostatním.

Vyzkoušejme přírodní kombinaci růžová se zelenou.

Z kamenů se nám může líbit azuromalachit nebo růžový kalcit. Vůně pro dnešek je kadidlo nebo šalvej.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.