Horoskopy

21. března 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 21. březen

Je čas vhodný pro změny, musíme si uvědomit, že chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát. Necháme se vést intuicí, moudrostí těla, řekne nám, co mu prospívá, naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí jsou „čisté“. Uděláme si čas na ponor do své duše, plánujeme své cíle a budoucnost.

Luna v Býku – přibývá

symbol Jednorožec

Kvalita dnů v Býku je klidná a stabilní, můžeme řešit materiální záležitosti. Nemáme tendenci riskovat, rozhodnutí, která uděláme, jsou pozitivní.

Býčí znamení ovládá oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř, v těchto dnech je větší náchylnost k angínám, zánětům a nastydnutí. Dobře nám udělá masáž šíje a zad, pleti dodáme hydrataci a výživu, vyzkoušejme mandlový krém nebo olej, další skvělý „produkt“ přírody je olej kokosový.

CO VÁS ČEKÁ V BŘEZNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

V jídle se snažíme být střídmí, při přibývající Luně v Býku tělo vše ukládá. Vybereme netučné pokrmy, méně kalorickou masitou nebo zeleninovou stravu. Pijeme čaje proti chrapotu a zánětu krku, např. šalvějový čaj, šťávu z červeného grepu nebo vodu s citronem.

Opatrně solíme, nejíme tučné jídlo, pozor na operace v oblasti krku.

Typickou barvou tohoto znamení je světle růžová nebo zelená. Krásným kamenem je rodonit nebo mechový achát.

Bude nám vonět moschus nebo vanilka.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.