Horoskopy

22. prosince 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 22. prosinec

Energie Luny ve Vodnáři nám pomáhá s výběrem informací, které jsou pro nás nezbytné; ostatnímu nevěnujeme pozornost. Měli bychom si uvědomit, že o našem postoji si rozhodujeme sami.

Snažíme se být v inspirujícím prostředí a s lidmi, kteří nás inspirují. Navštívíme poradce zabývající se osobním rozvojem a pozitivním myšlením.

Luna ve Vodnáři - přibývá

symbol Jeřáb

V těchto dnech se chceme se cítit svobodně a dělat si věci po svém.

Uděláme si čas na procházku, pohyb, protažení. Věnujeme pozornost i „údržbě“ těla. Zastřihujeme nehty, depilujeme chloupky a pečujeme o nohy – masírujeme a sprchujeme lýtka a stehna. Je nejvhodnější doba k barvení a tónovaní vlasů.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Luna přibývá, dáváme pozor na vše, co jíme; v menší míře můžeme maso, sýry, vejce. Můžeme se inspirovat východní kuchyní, která inklinuje k vegetariánství. Zeleninové polévky a pokrmy, jídlo z rýže nebo brambor. Pozornost věnujeme i pitnému režimu, uvaříme si čaj yerba maté, který podporuje zažívání a krevní oběh.

Bude nám slušet zelená nebo modrá.

Z kamenů vybereme nefrit nebo amazonit. Energii nám dodá vůně pomeranče nebo skořice.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.