Horoskopy

24. července 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 24. červenec

Dnešek je vhodný ke vzdělávání, energie znamení Střelce nám pomůže získat důležité informace. Léčíme tělo, léky působí intenzivněji. Jíme potraviny podporující činnost srdce a střev. Prospěje nám pohyb a cvičení, především venku, v přírodě, večerní procházky pod hvězdnou oblohou...

Luna ve Střelci - přibývá

symbol Kolo

Snažíme se koncentrovat na jeden cíl a příliš nezatěžujeme tělo, citlivá jsou především naše stehna, a také cévní systém. V těchto dnech jsou vhodné návštěvy zubaře, uvolňující relaxační masáže, odstraňování bradavic.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVENCI? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Ve stravě dáme přednost zelenině a plodům. Skvělé jsou cukety, lilek, papriky, uvaříme si zeleninové lečo. Jíme-li maso, jsou vhodné ryby a drůbež z eko chovů, jako přílohu si připravíme luštěniny – čočku, hrách. Pijeme zeleninové a ovocné šťávy, studený zelený čaj, který nás ochlazuje.

Líbit se nám může hnědá se žlutou. Vybereme bronzit nebo jantar.

Z vůní je vhodná ambra nebo moschus.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.