Horoskopy

24. června 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 24. června

Krásný nedělní den, který přeje lásce ve všech podobách. Otevíráme své srdce i mysl a naplňujeme se energií lásky, která může mít ve dnech Luny ve Štíru silně erotické vyzařování. Užíváme si potěšení těla, společných intimních chvil s naším partnerem.

Luna ve Štíru – přibývá

symbol Srdce

Citlivější jsou dnes vylučovací orgány, močový měchýř, věnujeme pozornost očistě a intimní hygieně, zvláště ženy. Na pleť naneseme hydratační a vyživovací masky, odpočíváme při poslechu oblíbené hudby nebo romantického filmu. Naše duše si zaslouží dávku pozitivní energie, kterou nám může dodat i aromaterapie.

Při přibývající Luně pečlivě zvažujeme svůj jídelníček, množství i kombinaci jídel a jednotlivých ingrediencí. Můžeme také dodržovat pravidla dělené stravy, naše tělo si odpočine.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Jestliže nechceme strávit dopoledne v kuchyni s přípravou nedělního oběda, připravíme si piknik v přírodě nebo zajdeme do známé restaurace a užijeme si svátečního dne.

Vybereme kontrastní bílou a černou. Z kamenů to mohou být perly nebo černý onyx.

K dnešnímu dnu se hodí oud nebo limetka.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.