Horoskopy

26. ledna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 26. leden

Je den, kdy je nutná opatrnost při jakékoli činnosti, setkání a komunikaci s druhými lidmi. Měli bychom praktikovat očistné procedury jak duševní, tak fyzické.

Je závěr pracovního týden, uděláme si čas jen na sebe a údržbu svého fyzického těla i mysli, v které se může usadit mnoho zbytečných myšlenek a informací, které nás omezují a vedou ke stresu a negativitě.

Luna v Býku – přibývá

symbol Koruna

Cyklus Luny v Býku nás učí dodržovat sliby, které jsme dali ostatním. Také vnímat krásu a užívat si život ve všech jeho aspektech.

Luna v Býku je smyslná, tyto dny jsou romantické. Planetou Býků je Venuše, dárkyně lásky, patronka krásy a umění.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Můžeme si dopřát kulturní zážitek, navštívíme galerii, projdeme se zimní přírodou, zajdeme na koncert nebo do divadla, na operu. Dáme si skleničku vína nebo dobrého piva, dopřejeme si aktivity, které nás těší. Zajdeme na masáž šíje nebo zad, vyzkoušíme havajskou masáž lomi-lomi.

Luna přibývá, s jídlem to nepřeháníme, vyhneme se tučným, kořeněným a slaným potravinám. Náš krk je v tomto cyklu Luny choulostivější, a proto preventivně přidáváme do jídla přírodní antibiotika – cibuli a česnek. Pijeme lipový nebo šípkový čaj, koupíme si šalvějové bonbony.

Krásnou barvou je purpurová v kombinaci s šedou. Tím pravým kamenem pro dnešek je purpurit nebo hematit.

Bude nám vonět iris nebo jemná vůně slaměnky.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.