Horoskopy

27. října 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 27. říjen

Je konce pracovního týdne, a ještě den se symbolem Netopýra, lunární magie nám radí, abychom byli opatrní a dávali si dobrý pozor na vše, co děláme; snadno podléháme iluzím a podvodům. Neuzavíráme obchody, nepodepisujeme smlouvy. Soustředíme se na pozitivní věci, harmonii a řád.

Luna v Kozorohu – přibývá

symbol Netopýr

Dny, kdy jsme praktičtí. Zaměřujeme se na důležité věci, které dokážeme dokončit. V popředí jsou zájmy o materiální zajištění, nezabýváme se příliš city.

Znamení Kozoroha ovlivňuje pohybový aparát, proto je nezbytný pohyb a cvičení. Také věnujeme pozornost naším kloubům a péči o naši pleť. Je správný čas zajít do sauny nebo si udělat doma horkou lázeň, pak se zabalit do županu a odpočívat. Skvělý je rašelinový zábal, prokrví celé tělo.

V tyto dny si můžeme dopřát sladké i mléčné výrobky, jogurty, tvaroh, sýry – vše kvalitní, farmářské, domácí nebo v bio kvalitě. Vápník potřebujeme pro pevnost našich kostí. Pokud se vyhýbáte mléčným výrobkům, udělejte si čaj Yerba maté, má zvláštní zemitou chuť a zklidňující účinek, projasňuje mysl a zlepšuje fyzickou kondici.

Pro dnešek zvolíme dramatickou kombinaci antracitové s fialovou.

Z kamenů vybereme ametyst nebo sugilit. Bude nám vonět mléčná ambra nebo vůně mandlí.

Přečtěte si i podrobný týdenní i měsíční horoskop pro všechna znamení!

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.