Horoskopy

28. prosince 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 28. prosinec

Krásný den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky. Ve dnech ohnivé a výbušné Luny v Beranu je třeba být ke všem přátelský a přijímat každého takového, jaký je, což může být někdy opravdu „náročné.“

Luna v Beranu - přibývá

symbol Srdce

Dny, které přejí aktivitě a změnám, ohnivá energie rozněcuje vášně, pozor na vše co říkáme. V těchto dnech nepodepisujeme žádné smlouvy, závazky, nic neslibujeme.

Potřebujeme pohyb, napětí se zbavíme cvičením, rychlou chůzí. V těchto dnech jsou naše oči a naše smyslové orgány háklivější na světlo i hluk. Snažíme se vyhnout stresu a eliminovat kontakt s negativními lidmi Dopřejeme si masáž hlavy, pomáhá i studený obklad. Nezapomeneme na pleť, aplikujeme výživné, přírodní masky, např. jogurtovou nebo medovou.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Luna je v přibývající fázi, snažíme se omezit kalorické, tučné jídlo a potraviny, které dlouho trávíme. Uvaříme si jednoduchá jídla z brambor, rýže, pohankovou kaši. Pijeme odvodňovací čaje, do jídla přidáme petržel, česnek, cibuli. Nepijeme alkohol, posilující drinky, kávu, vyhneme se sladkostem.

Pro dnešek je vhodná karmínová nebo bílá. Z kamenů vybereme karneol nebo girasol.

Z vůní vybereme borovici nebo červený grep.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.