Horoskopy

28. prosince 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 28. prosinec

Krásný den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky. Ve dnech ohnivé a výbušné Luny v Beranu je třeba být ke všem přátelský a přijímat každého takového, jaký je, což může být někdy opravdu „náročné.“

Luna v Beranu - přibývá

symbol Srdce

Dny, které přejí aktivitě a změnám, ohnivá energie rozněcuje vášně, pozor na vše co říkáme. V těchto dnech nepodepisujeme žádné smlouvy, závazky, nic neslibujeme.

Potřebujeme pohyb, napětí se zbavíme cvičením, rychlou chůzí. V těchto dnech jsou naše oči a naše smyslové orgány háklivější na světlo i hluk. Snažíme se vyhnout stresu a eliminovat kontakt s negativními lidmi Dopřejeme si masáž hlavy, pomáhá i studený obklad. Nezapomeneme na pleť, aplikujeme výživné, přírodní masky, např. jogurtovou nebo medovou.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Luna je v přibývající fázi, snažíme se omezit kalorické, tučné jídlo a potraviny, které dlouho trávíme. Uvaříme si jednoduchá jídla z brambor, rýže, pohankovou kaši. Pijeme odvodňovací čaje, do jídla přidáme petržel, česnek, cibuli. Nepijeme alkohol, posilující drinky, kávu, vyhneme se sladkostem.

Pro dnešek je vhodná karmínová nebo bílá. Z kamenů vybereme karneol nebo girasol.

Z vůní vybereme borovici nebo červený grep.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.