Horoskopy

29. ledna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 29. leden

Dnes by se nám mělo dařit, co dnes začneme, dopadne dobře. Dohody, smlouvy, finanční záležitosti bychom měli řešit právě v tento den. Je vhodný i pro studium, vzdělávání a získávání nových informací.

Je to také vhodný čas pro společenská setkávání, oslavy, a také svatby. Je dobré využít energii tohoto dne, protože vše, co dnes započneme, skončí dobře.

Luna v Raku – přibývá

symbol Trubka

Mnozí pocítí sílu emocí, můžeme být přecitlivělí a lehce ovlivnitelní. Oživují se různá ublížení z minulosti i dětství.

V těchto dnech je citlivější zažívání, oblast hrudi a také naše psychika. Naplánujeme si příjemné zážitky, které nám „zvednou“ náladu a nabijí nás pozitivní energii. Zajdeme na koncert, do divadla nebo s kamarádkou na kávičku či skleničku. Doma si dopřejeme teplou lázeň a celé tělo natřeme pleťovým, hydratačním mlékem nebo olejem, kokosovým či arganovým.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Při cyklu Luny v Raku dobře trávíme sacharidy, proto si můžeme dopřát těstoviny a sladká i moučná jídla. Těm, kdož mají problémy s výkyvy váhy, se doporučuje jíst netučná bílá masa – kuře, krůtu – nebo pstruha. Můžeme si dopřát mléčné výrobky, tvaroh a sýry. Pijeme čaje, které podporují práci jater: třezalkový nebo ostropestřec mariánský.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme si ani nestříháme vlasy, zeslábly by.

Ke znamení Raka se hodí zelená a stříbrná.

Krásným kamenem je chryzokol nebo stříbrný obsidián. Vůně pro dnešní den – jasmín, citrusová tráva.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.