Horoskopy

5. září 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 5. září

Dnešek má být dnem rovnováhy, harmonie a klidu. Proto se snažíme pokud možno vyhnout konfliktním lidem i situacím. Věnujeme se očistě mysli i těla, ladíme se na pozitivní vibrace např. pomocí meditace nebo hudby. Vyjdeme si do přírody, na procházku, nejlépe kolem vody.

Luna ve Vodnáři - přibývá

symbol Motýl

V tyto dny máme nadhled, a příliš se nezabýváme realitou všedního dne.

Nezatěžujeme nadmíru holeně, bedra a kyčle. Volíme umírněnější sportovní aktivity - procházku, jdeme si zaplavat, nevynecháme relaxaci v podobě masáže nohou, kterou zvládneme i sami, nebo zajdeme za odborníky. Při bolestech sprchujeme nohy střídavě teplou a studenou sprchou a natíráme je gely s mentolem.

Ve fázi přibývající Luny si dáme práci s výběrem kvalitní a méně kalorický náročné stravy. Posilujte svojí nervovou soustavu, dodávejte tělu hořčík v přirozené formě je v naklíčených semenech, salátu a listové zelenině. Vyhněte se kořeněným a slaným jídlům i alkoholu, pijeme bylinkové čaje; lipový, šípkový, nebo domácí limonády.

Může se nám líbit modrá ve všech odstínech kombinovaná s bílou. Z říše kamenů můžeme vybrat andský opál nebo amazonit.

Náš osobní prostor provoníme vůní cedru nebo neroli.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek
Štítky luna astrologie předpověď sport horoskopy všední den skutečnost Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.