Horoskopy

6. února 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 6. únor

Dynamický den, kdy můžeme mnoho naplánovat i udělat. Vhodný čas k zahájení nových projektů, ke změně zaměstnání, přicházejí nové obchodní možnosti.

Nebojíme se začít nové věci, jde nám i týmová práce, dokážeme se s druhými dohodnout, respektujeme jejich názory. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí, vhodný k cestám za poznáním.

Luna ve Vahách – ubývá

symbol Kůň

Luna ve Vahách přináší snahu po harmonii ve vztazích s naším nejbližším okolím.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Luna ve Vahách touží po příjemné atmosféře, souznění a dává podněty ke vnímání krásy. Zajdeme na výstavu, projdeme se cestou z práce, koupíme si něco, co oživí náš šatník. Pořídíme si nový parfém, šátek nebo pěknou kabelku, protože je doba výprodejů, může vše pořídit výhodně.

Při ubývající Luně lze doporučit očistné a odtučňovací procedury. Popíjíme detoxikační a odvodňovací směsi, uvaříme si brokolici, květák nebo fazole, jež mají blahodárný vliv na ledviny. Dodržujeme pitný režim; volíme spíše teplé nápoje, např. čaj z listů jahodníku.

Bude nám slušet zelená s hnědou. Z kamenů vybereme tyrkys nebo záhnědu.

Svůj osobní prostor provoníme vůní skořice nebo pomeranče.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.