Horoskop na rok 2018

Chcete vědět, jaký bude rok 2018 a co vás v něm čeká? Jak na tom budete v důležitých oblastech vašeho života?

Co čeká v roce 2018 jednotlivá znamení zvěrokruhu? Zajímá vás, jak na tom budete s láskou nebo s penězi? Jak se vám bude dařit v práci, na jaké nemoci si dát pozor, jakým sportům se věnovat, jak relaxovat, kdy je nejlepší doba na dovolenou, jaké bylinky užívat, co jíst a kterým potravinám se naopak vyhnout?

Prozradíme vám i šťastná čísla pro vaše znamení nebo data, která pro vás budou v roce 2018 důležitá.

Roční horoskop pro Berana

Výrazné zlepšení. Roky 2016 a 2017 mohly být pro leckteré Berany hodně náročné, možná i kritické. Rokem 2018 nastává postupné zlepšování ve všech oblastech života. Druhá polovina roku 2018 je pro Berany příznivější.

Přečtěte si podrobný HOROSKOP PRO BERANY NA ROK 2018!

Roční horoskop pro Býka

Rok 2018 bude pro Býky vcelku příznivý. Nehrozí žádné velké dramatické změny, pouze může dojít k napětí mezi pracovní a soukromou oblastí života.

Přečtěte s podrobný HOROSKOP PRO BÝKY NA ROK 2018!

Roční horoskop pro Blížence

U Blíženců pokračují příznivé změny osobnosti ve smyslu osamostňování se. Proces svobody vlastního já bude u Blíženců v roce 2018 vrcholit. V tomto roce by se ale měli zaměřit na péči o psychické zdraví. Psychika je přetížená a duševní hygiena je vysloveně namístě.

Přečtěte s podrobný HOROSKOP PRO BLÍŽENCE NA ROK 2018!

Roční horoskop pro Raky

Rak neprožívá snadné období už od roku 2016. Postupný proces transformace osobnosti pokračuje, ale v roce 2018 se všem Rakům výrazně uleví. Do jejich života vstoupí šťastné náhody a přízeň osudu.

Přečtěte s podrobný HOROSKOP PRO RAKY NA ROK 2018!

Roční horoskop pro Lvy

Pro Lva byl rok 2017 velmi úspěšným. Co v tomto roce započal, to by i mělo mít dlouhé trvání. Rok 2018 Lvům přináší další náhlé výzvy, prosazení se v pracovní oblasti, překonání překážek a kousek štěstí navíc především v druhé půli roku. Výborný rok.

Přečtěte s podrobný HOROSKOP PRO LVY NA ROK 2018!

Roční horoskop pro Panny

Rok 2017 přinesl Pannám duševní zmatky, nejasnosti v tom, kam vlastně směřují, co chtějí. Ale tento proces byl i bude velmi ozdravný a v roce 2018 pokračuje. Navíc všem Pannám bude přát štěstí, a to především v první půli roku. Štěstí by neměly nechat proklouznout mezi prsty a příležitosti ve všech oblastech života patřičně využít.

Přečtěte s podrobný HOROSKOP PRO PANNY NA ROK 2018!

Roční horoskop pro Váhy

Rok 2017 byl pro Váhy poměrně úspěšným rokem. A i těm Vahám, kterým se zdánlivě nedařilo, se dařilo. Mnoho věcí od nich osud šťastně odvrátil. V roce 2018 mohou nastat problémy. Do života vstoupí překážky a náhlé zvraty, které ale nemusí být vždy jen k horšímu.

Přečtěte s podrobný HOROSKOP PRO VÁHY NA ROK 2018!

Roční horoskop pro Štíry

Štíři si rokem 2018 zhluboka oddychnou. Do života jim po dlouhé době vstoupí hřejivé štěstí, pokoj a klid, po kterém již opravdu touží. Na lásku a plnění snů jsou již zvyklí z minulých let a tato milostivá přízeň osudu je bude provázet i rokem 2018.

Přečtěte s podrobný HOROSKOP PRO ŠTÍRY NA ROK 2018!

Roční horoskop pro Střelce

Všem Střelcům se s rokem 2018 výrazně uleví. Překážky se rozplynou a život nabere příznivější směr. Při dobré péči o vyrovnanou psychiku by Střelcům v roce 2018 v životě nemělo nic zásadního chybět. Druhá půle roku bude příznivější.

Přečtěte s podrobný HOROSKOP PRO STŘELCE NA ROK 2018!

Roční horoskop pro Kozorohy

Kozorozi pokračuji na své dráze velké proměny osobnosti, která započala již před několika lety, dále i v roce 2018. Pokud budou ukáznění, což jim je vlastní, dosáhnou obrovských výsledků. Kozorozi sice na štěstí nevěří, ale v tomto roce jim přát bude, především v jeho první polovině.

Přečtěte s podrobný HOROSKOP PRO KOZOROHY NA ROK 2018!

Roční horoskop pro Vodnáře

Vodnáři mohou počítat s příznivými změnami a rozvojem vlastní osobnosti i v roce 2018. Neměli by ale spoléhat na štěstí a na pocit, že jim vše projde. Pouze trpělivost a práce růže přináší.

Přečtěte s podrobný HOROSKOP PRO VODNÁŘE NA ROK 2018!

Roční horoskop pro Ryby

Pro Ryby je rok 2018 veskrze pozitivní. Měly by jej využít k uskutečnění všech svých cílů a k pokroku osobnosti, dokud přízeň osudu trvá. Opatrné by měly být jen na psychickou stránku své osobnosti, neměly by se přetěžovat a vystavovat stresům.

Přečtěte s podrobný HOROSKOP PRO RYBY NA ROK 2018!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.