Kohout – Roční čínský horoskop (2021)

Kohout – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

„Mluvením se rýže neuvaří.“

Podstatou lidí narozených v roce Kohouta je píle a schopnost jasně oddělovat prostředky a účel. Lidé narození v tomto znamení často usilují o vedoucí postavení. Bývají to nadaní řečníci, kteří usilovně studují a dovedou rychle sbírat a využívat informace, a právě tato schopnost je hlavním zdrojem jejich úspěchu. Snaží se své emoce držet pod kontrolou, avšak ve chvílích zklamání mohou vybuchnout, a bývají tak pokládáni za přehnaně kritické a popudlivé osobnosti. Uvažují rychle, někdy mluví bez ohledu na možné důsledky, a vytvářejí si tak nepřátele. V nitru jsou sice citově založení a touží po lásce a přátelství, ale ne vždy se jim je podaří získat, protože se chovají často sobecky, a u ostatních tak vzbuzují nelibost a nedůvěru.

Láska a vztahy

Kohouta zaujme bystrý Had, ale i mazaná Krysa a rychlý Kůň. S Tygrem bude sdílet vzájemnou vášeň, velké charisma má pro tyto zrozence také znamení Draka. Naprostým zklamáním většinou končí milostné vztahy se Zajícem, který je příliš citlivý a vztahovačný. Vepř je pro Kohouta málo akční a s Opicí může být dobrý kamarád.

Kohout v roce 2021

Kohouty čeká tvrdá práce, protože rok Buvola nikomu opravdu nedá nic zadarmo. Mohou k nim přicházet zajímavé pracovní nabídky, na které by měli včas reagovat, protože se nemusí opakovat. Kohouti mohou poněkud omezit svůj rušný společenský život a věnovat se spíše sami sobě, přátelům a rodině.

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.