Koza – Roční čínský horoskop (2021)

Koza – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003 ,2015

„Velké duše mají vůli, ty malé pouze přání a touhy.“

Zrozenci tohoto znamení jsou jemní, trpěliví, inteligentní a opatrní. Jsou známí svou moudrostí, s níž se drží zlaté střední cesty. Bývají sice přátelští, ale neváhají dát najevo své potřeby. Podstatou lidí narozených v roce Kozy je slušnost, neradi vyvolávají nesnáze. Jsou to dobří posluchači, kteří vyslechnou všechny strany sporu a najdou schůdné řešení.

Mají fantazii a než se do něčeho pustí, musí mít možnost si v klidu vše promyslet. Kozy mají pro ostatní dostatek chápavého soucitu, což z nich činí osoby zranitelné, a proto často trpí stresem a vnitřními obavami. Celkově jsou založené spíše intelektuálně a dávají přednost tradici před módou, zejména pokud jde o jejich oblíbené činnosti – kulturu a vaření. Zrozenci Kozy bývají vynikající kuchaři s podrobnými znalostmi o jídle a víně a také výborní hostitelé, pyšní na svůj domov.

Láska a vztahy

Kozy najdou porozumění ve vztazích s Koněm, Vepřem a také Tygrem. Okouzlení, napětí a také boj zažívají ve spojení s Drakem. Nejnáročnější bývá láska s Buvolem, provázejí ji časté hádky a nedorozumění. Oporu mohou najít v upovídaných Opicích a citlivých Zajících.

Koza v roce 2021

Nejdůležitější pro Kozy je v tomto roce opatrné zacházení s finančními zdroji, protože lze očekávat zvýšené výdaje. Možná je změna adresy, stěhování nebo alespoň časté cesty, protože v tomto roce budou Kozy mobilnější než kdy jindy. Mnozí zástupci tohoto znamení mohou také propadnout obavám z budoucnosti, takže budou více šetřit a nedovolí si žádná velká vydání za nadbytečné věci.

[[nid:7212882]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.