Krysa – Roční čínský horoskop (2019)

Krysa – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Vodní krysa – 1912, 1972

Dřevěná krysa – 1924, 1984

Ohnivá krysa – 1936, 1996

Zemní krysa – 1948, 2008

Kovová krysa – 1960

Lidé narození v roce Krysy jsou činorodí a bystří a často zaujímají vedoucí postavení. Krysy bývají zvídavé, duchaplné a tvořivé a nejlépe se realizují v oblastech spojených s výživou a půdou. Často se spoléhají jen samy na sebe, a proto by se měly naučit využívat svých komunikačních schopností, a získávat tak podporu i od svého okolí.

Krysa bývá někdy prospěchářská a skrývá svoje pohnutky a cíle a dokáže také dobře manipulovat s ostatními. Tito zrozenci milují život a dokážou si užívat materiálních rozkoší, které život skýtá. Mají rádi společnost a nezkazí žádnou legraci. Rádi nakupují a libují si v náznacích luxusu a pohodlí, okouzlují je hezké věci, elegantní restaurace, tanec, hudba a dobrá společnost. Dokážou si vážit přátelství a svým přátelům a partnerům vždy velkoryse nabízejí pomoc a radu.

Nejlepšími partnery jsou pro Krysy Draci a Opice, jde o přátelské i milenecké pouto, které je silné. Přátelství a spolupráce se doporučuje se znamením Kohouta, Zajíce a Hada. Neutrální volbou je láska s Vepřem, Buvolem a Psem. Partnerství s Koněm a Tygrem přináší velké napětí a problémy.

Krysy v roce 2019

Tento rok přináší Krysám posun, jen musejí mít záměr a cíl, za kterým půjdou. Neměly by se rozptylovat detaily a maličkostmi, které je budou odvádět od podstatných věcí. Energie roku Vepře přináší štěstí v oblasti hmotných statků a ukotvení, což zástupci tohoto znamení jistě uvítají. Mohou zvelebovat své domácí zázemí, dát do pořádku svoji finanční situaci, ale i více myslet na svoji fyzickou kondici a v náročném shonu nového roku nezanedbávat péči o sebe. Utužovat by měli i přátelské a rodinné svazky, jestliže se svým blízkým příliš nevěnovali, určitě to mohou v přátelské energii roku Vepře napravit. Zapomenout by neměli ani na své koníčky, zvyšování své kvalifikace návštěvou různých kurzů, škol atd., protože tento rok přeje informacím, sdružování a také novým projektům a možnostem, jak se výrazně posunout k tomu, po čem tito zrozenci touží.

Sdílejte článek
Štítky horoskop