Kůň – Roční čínský horoskop (2019)

Kůň – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Vodní kůň 1942, 2002

Dřevěný kůň 1954, 2014

Ohnivý kůň 1966

Zemní kůň 1918, 1978

Kovový kůň 1930, 1990

Kůň bývá přátelský a komunikativní, vyzařuje energii, aktivitu a mladickost. Tito lidé jsou vůdčí typy, ochotní pomoci ostatním vždy, když je to třeba. Obvykle mívají umělecké nadání, jsou přátelští, inteligentní a pohlední a rádi jsou středem pozornosti. Bývají velmi manuálně zruční a pracovití, nejsou dvakrát trpěliví, občas mají problém práci dokončit. Nebezpečím pro ně může být jejich nevyhraněnost, nesoustředěnost a neochota usilovat o cíle, jejichž dosažení vyžaduje notnou dávku trpělivosti. Jsou obdařeni silnou intuicí, jsou vnímaví, pozorní a citliví k novým vývojovým trendům. Chodí rádi do divadla a na koncerty, do galerií a muzeí, avšak před obdivováním cizího peří dávají přednost vlastní tvorbě. Mnohem lépe jim svědčí role řečníka než posluchače. Nejšťastnější jsou při jakémkoli intelektuálním nebo fyzickém klání, protože jsou soutěživí a rádi vyhrávají. Jejich slabou stránkou je přelétavost, u žádné činnosti dlouho nevydrží – a stejní jsou i jako partneři. Jejich vztahy nemívají dlouhého trvání, když se svého protějšku nabaží, odcválají pryč…

Nejlépe si toto znamení rozumí s Tygry a Psy, je zde předpoklad dlouhodobého a harmonického partnerství. Napětí a problémy se mohou objevit v milostných vztazích s citlivým Zajícem a také Kohoutem. Pomáhat a podporovat se budou s Kozou a partnerství, kterému by se měli určitě vyhnout, je s lidmi ve znamení Krysy.

Kůň v roce 2019

V roce Vepře se bude tomuto znamení poměrně dařit, tito zrozenci by měli více plánovat a rozmýšlet kroky, které jsou pro jejich život důležité. Určitě by neměli podléhat náhlým impulzům jak v oblasti pracovní, tak i osobní. Budou mít dostatek příležitostí pro různé změny a výzvy, některé problémy se mohou cyklicky opakovat, což by jim mělo napovědět, že se konečně mají posunout dál. Podstatné bude zvládat psychiku a rychlost, s kterou někdy jednají proti sobě i druhým lidem, a tak si zbytečně vyrábějí nepřátele. Důležitý pro ně bude únik od dennodenních starostí do lůna přírody, daleko od množství lidí, hluku a stresových situací, kterým dokážou rychle podlehnout.

Sdílejte článek
Štítky horoskop