Horoskopy

18. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 18. 3. – symbol Orel

Dnešek může být pro mnohé úspěšným dnem. Těm, kdo mají vědomé spojení s univerzem a naučili se umění vizualizace se bude dařit na všech úrovních. Můžeme si naplánovat důležité obchodní a pracovní schůzky, řešit vztahové a milostné záležitosti a dávat věci do pořádku.

Luna ve Štíru – ubývá

V těchto dnech jsme citliví a zranitelní, negace a neústupnost mohou nastat především v partnerském soužití..

V období štíří Luny jsou choulostivé především vylučovací orgány; věnujme pozornost očistě a intimní hygieně. Ženám se doporučují sedací koupele v bylinkových odvarech. Mužům se preventivně doporučuje (na problémy s prostatou) dýňový olej, nebo dýňová semínka.

K jarnímu pročištění organismu můžeme vyzkoušet jedinečnou houbu Reishi, Hlívu ústřičnou nebo Ostropestřec mariánský, který čistí játra. Na pleť naneseme kvalitní masky, např. argánovou nebo s příměsí perel.

Můžeme nám slušet růžová nebo modrá. Ozdobíme se růžovými perlami nebo hematitem.

Vyzkoušejme vůní červeného grepu nebo mléčnou ambru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.