Horoskopy

27. dubna 2018 10:30

Martina Čerňanská

Osobní horoskop Gabriely Koukalové: Jaký ji čeká osud?

Jaká ve skutečnosti je Gabriela Koukalová? Je to královna, idol sportovních fanoušků i mužských srdcí? Originální a střelená holka, nebo něžná, křehká a tápající žena trpící bolestí a nedostatkem sebedůvěry? Od obého kousek, alespoň tak to naznačuje její horoskop zrození.

Ve středu, 9. května, bude Gabriela Koukalová hostem Show Jana Krause a při té příležitosti jsme si nechali exkluzivně od astroložky zpracovat její osobní horoskop. Je až neuvěřitelné, jak se hvězdy shodují s realitou! Jaký čeká tedy zimní královnu osud?

Gabriela se narodila ve vášnivém, hlubokém a emočním znamení Štíra, ve Štíru má ještě dvě další planety Merkura – planetu myšlení, komunikace – a Pluto. Právě zmíněné Pluto Gabriele propůjčuje ještě větší hloubku, tah na branku, ctižádost, velikost a touhu být první. Být první je pro Gábinu jasná volba – čtyři planety umístěné v desátém domě kariéry včetně Slunce a Pluta. Na nejvyšším bodu horoskopu ční navíc Mars – planeta aktivity, fyzické zdatnosti, boje, hrdinství. Skvělé postavení pro sportovkyni.

Bojovná, fyzicky dobře vybavená žena je jedna výrazná stránka Gábinina horoskopu, kterou ještě podtrhuje ascendent ve znamení Střelce. Sportovně založený ascendent s vírou a touhou něčeho dosáhnout, jiskrou, vizí a velkými životními přáními. Přímo na ascendentu leží planeta Venuše – planeta, která svým postavením Gábině propůjčuje nevšední krásu, přitažlivost, výtvarné nadání, smysl pro harmonii a krásno. Ano, Gabriela je krásná a přitažlivá žena a určitě o tom ví. Kde se tedy bere její nejistota, křehkost, kde mají kořeny všechna její trápení a bolesti, ke kterým se v posledních dnech přiznala?

Gábina má v prvním domě, který vypovídá o osobnosti člověka, planetu Saturn. Planetu symbolizující omezení, překážky, strachy. Ve které oblasti horoskopu máme postavený Saturn, v té oblasti prožíváme těžkosti. V prvním domě tradičně působí na naše sebevědomí – přes všechny možné kvality si nevěříme a nedůvěru si kompenzujeme různými způsoby. Jedním z „oblíbených“ scénářů bývá dokazování si faktu, že jsme nejlepší, nabíráme na sebe více a více, ale spokojenost k nám nepřichází. Polykáme nové úkoly, přijímáme nové výzvy s bláhovou nadějí, že si začneme věřit. U Gábiny je tato situace komplikovaná konjunkcí Saturna s další planetou – Neptunem. Ten symbolizuje křehkost, nejistotu, růžové brýle v lepším případě, sebeklam v horším. Ve výsledku se tato konjunkce může projevovat sebemrskačstvím, závislostmi, vnitřní zranitelností. Naneštěstí je tato konjunkce Saturna s Neptunem v opozici na vládce ascendentu Jupitera, který je umístěn v partnerském sedmém domě. Co to znamená? Že Gábina bude mít tendenci projektovat své problémy do partnera, partnerů, a to na všechny partnery, kteří jsou tzv. pod smlouvu. Mohou to tedy být partneři nejen manželští, ale i například obchodní.

V horoskopu je také velmi důležité postavení Luny. Luna symbolizuje náš emoční svět, ženskou stránku osobnosti. Gábina má Lunu umístěnou ve znamení Střelce ve 12. domě. Právě toto umístění v ní opět podporuje nejistotu, křehkost, jemnost, emoční nečitelnost a sklon k závislosti.

Jaká čeká Gabrielu budoucnost?

Vzhledem k tomu, že je Gábině 29 let, prožívá období tzv. prvního návratu Saturna, který se na stejné místo jako v horoskopu zrození vrací vždy přibližně po 28–29 letech. Tento návrat Saturna v Gábině aktivizuje a prověřuje její zásadní problém – nedostatek sebedůvěry, víry v samu sebe, soběstačnost. Pokud touto zkouškou Gábina projde „bez ztráty kytičky“, má vyhráno. Otevře se jí cesta k novým velkým možnostem, ve kterých může zase vítězit. Tato cesta může být naznačena i planetou Venuší, kterou má Gábina na ascendentu a která je zároveň vládcem 10. domu, tedy vládcem našeho životního směřování. Měla by skloubit smysl pro krásu, výtvarné nadání se svou zdatností, vizionářstvím a touhou něco dokázat, bude se jí pak dařit.

Přečtěte si také:

autor: Jiřina Köppelová


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.