zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Osobní horoskop Gabriely Koukalové: Jaký ji čeká osud?

Gabriela Koukalová a její osobní horoskop
Autor: instagram Gabriely Koukalová Gabriela Koukalová a její osobní horoskop
cernanm , Vydáno: 27.04.2018
Jaká ve skutečnosti je Gabriela Koukalová? Je to královna, idol sportovních fanoušků i mužských srdcí? Originální a střelená holka, nebo něžná, křehká a tápající žena trpící bolestí a nedostatkem sebedůvěry? Od obého kousek, alespoň tak to naznačuje její horoskop zrození.

reklama

Ve středu, 9. května, bude Gabriela Koukalová hostem Show Jana Krause a při té příležitosti jsme si nechali exkluzivně od astroložky zpracovat její osobní horoskop. Je až neuvěřitelné, jak se hvězdy shodují s realitou! Jaký čeká tedy zimní královnu osud?

Gabriela se narodila ve vášnivém, hlubokém a emočním znamení Štíra, ve Štíru má ještě dvě další planety Merkura – planetu myšlení, komunikace – a Pluto. Právě zmíněné Pluto Gabriele propůjčuje ještě větší hloubku, tah na branku, ctižádost, velikost a touhu být první. Být první je pro Gábinu jasná volba – čtyři planety umístěné v desátém domě kariéry včetně Slunce a Pluta. Na nejvyšším bodu horoskopu ční navíc Mars – planeta aktivity, fyzické zdatnosti, boje, hrdinství. Skvělé postavení pro sportovkyni.

Bojovná, fyzicky dobře vybavená žena je jedna výrazná stránka Gábinina horoskopu, kterou ještě podtrhuje ascendent ve znamení Střelce. Sportovně založený ascendent s vírou a touhou něčeho dosáhnout, jiskrou, vizí a velkými životními přáními. Přímo na ascendentu leží planeta Venuše – planeta, která svým postavením Gábině propůjčuje nevšední krásu, přitažlivost, výtvarné nadání, smysl pro harmonii a krásno. Ano, Gabriela je krásná a přitažlivá žena a určitě o tom ví. Kde se tedy bere její nejistota, křehkost, kde mají kořeny všechna její trápení a bolesti, ke kterým se v posledních dnech přiznala?

Gábina má v prvním domě, který vypovídá o osobnosti člověka, planetu Saturn. Planetu symbolizující omezení, překážky, strachy. Ve které oblasti horoskopu máme postavený Saturn, v té oblasti prožíváme těžkosti. V prvním domě tradičně působí na naše sebevědomí – přes všechny možné kvality si nevěříme a nedůvěru si kompenzujeme různými způsoby. Jedním z „oblíbených“ scénářů bývá dokazování si faktu, že jsme nejlepší, nabíráme na sebe více a více, ale spokojenost k nám nepřichází. Polykáme nové úkoly, přijímáme nové výzvy s bláhovou nadějí, že si začneme věřit. U Gábiny je tato situace komplikovaná konjunkcí Saturna s další planetou – Neptunem. Ten symbolizuje křehkost, nejistotu, růžové brýle v lepším případě, sebeklam v horším. Ve výsledku se tato konjunkce může projevovat sebemrskačstvím, závislostmi, vnitřní zranitelností. Naneštěstí je tato konjunkce Saturna s Neptunem v opozici na vládce ascendentu Jupitera, který je umístěn v partnerském sedmém domě. Co to znamená? Že Gábina bude mít tendenci projektovat své problémy do partnera, partnerů, a to na všechny partnery, kteří jsou tzv. pod smlouvu. Mohou to tedy být partneři nejen manželští, ale i například obchodní.

V horoskopu je také velmi důležité postavení Luny. Luna symbolizuje náš emoční svět, ženskou stránku osobnosti. Gábina má Lunu umístěnou ve znamení Střelce ve 12. domě. Právě toto umístění v ní opět podporuje nejistotu, křehkost, jemnost, emoční nečitelnost a sklon k závislosti.

Jaká čeká Gabrielu budoucnost?

Vzhledem k tomu, že je Gábině 29 let, prožívá období tzv. prvního návratu Saturna, který se na stejné místo jako v horoskopu zrození vrací vždy přibližně po 28–29 letech. Tento návrat Saturna v Gábině aktivizuje a prověřuje její zásadní problém – nedostatek sebedůvěry, víry v samu sebe, soběstačnost. Pokud touto zkouškou Gábina projde „bez ztráty kytičky“, má vyhráno. Otevře se jí cesta k novým velkým možnostem, ve kterých může zase vítězit. Tato cesta může být naznačena i planetou Venuší, kterou má Gábina na ascendentu a která je zároveň vládcem 10. domu, tedy vládcem našeho životního směřování. Měla by skloubit smysl pro krásu, výtvarné nadání se svou zdatností, vizionářstvím a touhou něco dokázat, bude se jí pak dařit.

Přečtěte si také:

Gabriela Koukalová přiznala anorexii a bulimii

Anorexie Gabriely Koukalové: Je vůbec možné s tou nemocí dělat vrcholový sport?

Hubnutí podle hvězd: Kdy je nejlepší začít s dietou?

Jsou období, kdy je pro nás hubnutí maximálně obtížné. Někdy je lepší si počkat na vhodný okamžik – a  všechno pak půjde jako po másle. Určitá znamení mají zvýšený metabolismus tuků v zimě, jiná v letních měsících. Schválně se podívejte, jak se vaše hubnoucí plány a snažení shodují s přízní hvězd. Které měsíce jsou pro dietu nejlepší právě pro vás?

VODNÁŘ (21. 1.–20. 2.)

Vodnář horoskop

Většinou vůbec hubnout nepotřebujete. Jste v jednom kole a obvykle se zapomenete i najíst. Dodržovat nějaká pravidla diety a cvičení není pro vás. Stejně většinu těch pravidel záhy zapomenete, protože jsou jiné důležité věci. A vy přece to hubnutí nepotřebujete. Když už ale budete muset třeba kvůli zdravotním problémům, tak si musíte najmout osobního poradce nebo trenéra, který vám vždy vše připomene.

Vhodné měsíce pro začátek hubnutí:

březen, červen, prosinec

Velmi nevhodné měsíce pro začátek hubnutí:

únor, říjen, listopad

Cvičte podle horoskopu: Vyberte si sport podle svého znamení

Každé znamení horoskopu má svůj osobitý charakter. Konstelace hvězd při narození má velký vliv i na to, jaká fyzická aktivita je pro dané znamení vhodná. Přizpůsobte svému znamení zvěrokruhu svůj cvičební plán a už se nikdy nebudete muset do cvičení nutit!
 

Býk: Bootcamp

horo - byk

Býci jsou obvykle ti, kdo zůstávají do poslední chvíle v klidu a nepodléhají nervozitě. Jejich trpělivost je neuvěřitelná, což se projevuje i na stylu cvičení a ctižádosti. Nejšťastnější ovšem jsou, pokud si mohou zacvičit v přírodě a vnímat proudící čerstvý vzduch i energii.

Vaše aktivní já zaplesá při návštěvě tzv. bootcampu. „Bootcamp je kondiční tréninkový program, který obvykle probíhá venku na čerstvém vzduchu a pomůže vám získat komplexní fyzičku. Aby také ne, vždyť je odvozen od drsných fyzických testů, kterými museli projít všichni ti, kdo se chtěli stát americkými mariňáky,“ vysvětluje původ tohoto cvičení Markéta Brožová, hlavní trenérka Contours, fitness pro ženy ve 30 minutách.

 

Drsné sklapovačky, kliky a planky v neustálém spojení se zemí a přírodou, to je pro vytrvalého a trpělivého Býka to pravé. A nebojte se, venku můžete cvičit za každého počasí, s přírodou vás to spojí ještě o něco víc. Víte, co Býky činí ideálními adepty na podobně drsné cvičení? Jejich cílevědomost a životní postoj v duchu hesla „nikdy to nevzdám“!

 

autor: Jiřina Köppelová

reklama

Související témata: astrologie , Gábina Koukalová , Gabriela Soukalová , horoskopy

reklama

Přečtěte si také

reklama