Partnerský horoskop: Lev + Lev

Jaké je partnerství dvou společenských, hrdých i velkorysých lidí narozených ve znamení Lva? Rozhodně zábavné, plné tvořivé energie a také velmi radostné pro jejich děti. Přečtěte si o lásce dvou Lvů.

Jaké je partnerství dvou společenských, hrdých a šlechetných jedinců – dvou Lvů. Rozhodně zábavné, plné tvořivosti, podnikavosti a radosti z výchovy společných potomků. Úskalím tohoto partnerství jsou jejich velká ega, netrpělivost, sebestřednost a pýcha.

  • Hlavní téma vztahu: Jak zkrotit vlastní ega.
  • Pozitiva: Velkomyslnost, šlechetnost citů. Vnitřní síla.
  • Negativa: Teatrálnost, přehánění. Nedůtklivost a netrpělivost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve společném díle, v podnikání, ve výchově potomků.

Jaké bude setkání dvou králů či královen? Jak se spolu popasují dva rození vůdci a generálové? Docela těžko. Soužití dvou tak dominantních znamení může být problém. Oba vyžadují obdiv druhého, oba chtějí být vítězi, oba milují sami sebe. Zbude jim kousek lásky i pro toho druhého? Ano, určitě zbude, obzvláště když ten druhý bude hoden jejich obdivu, lásky a jejich pýchy. Zároveň však v sobě oba musí nalézt značnou dávku tolerance, úcty k partnerovi a sebekontroly. Nebo musí být do sebe navzájem strašně zamilovaní a musí jim to vydržet na věky.

Rohodně by se jim ale mělo dařit v podnikání, ve společné kreativní tvorbě a hlavně ve výchově jejich potomků. Lvi mají rádi děti a dokážou jim nabídnout radostné a kreativní dětství plné velkorysosti a štědrosti.

  • Dobrá rada: Chvalte se navzájem.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.