Partnerský horoskop: Lev + Štír

Jaké je partnerství společenského, velkorysého Lva s tajuplným a vášnivým Štírem? Určitě emocionálně bohaté, plné síly a energie a také úžasného sexu. Problémem bude touha po moci a diktátorské sklony obou zúčastněných. Přečtěte si o lásce Lva a Štíra.

Jaké je partnerství společenského a hrdého Lva s emocionálně silným Štírem? Určitě plné vášní, síly, energie a výdrže. Také naplněné sexuální přitažlivostí. Problémem tohoto vztahu je oboustranná touha po moci, panovačnost a prudkost.

  • Hlavní téma vztahu: Jak zkrotit vlastní vášně a správně využít vzájemné přitažlivosti.
  • Pozitiva: Síla vůle, vynalézavost, výdrž, schopnost obrozovat své okolí.
  • Negativa: Sobeckost, panovačnost, posedlost touhou po moci, tendence vnucovat svá řešení.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Pravděpodobně v sexu.

Dvě pevná znamení stojící k sobě v astrologické kvadratuře. Nelehké spojení. Na svém vztahu musí oba pracovat, ale mohou docílit skvělých partnerských výsledků. Co je spojuje? Hloubka citu, vřelost, solidnost, spolehlivost a oranizovanost. Spojuje je určitě sex, který v jejich podání může pohnout zemí.

Problémy nastanou v konfliktních situacích, oba jsou paličáci, navíc emočně dost prudcí, takže v jejich domácnosti mohou občas lítat talíře. Hádky by se měli naučit řešit typicky „plzákovským“ způsobem, půl hodiny a dost, ať se děje, co se děje, ať si myslí, co si myslí. A opravdu, ani jeden z nich nemusí mít poslední slovo.

  • Dobrá rada: Co nejvíce využívejte svoji silnou energii k pozitivním cílům. Pěstujte duševní relaxační techniky.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.