Partnerský horoskop: Panna + Ryby

Jaké je partnerství kritické Panny s jemnými Rybami? Nesmírně užitečné. Navzájem si mohou předat své nejlepší vlastnosti, a vytvořit tak skoro dokonalý pár. Nesmí si však zarputile trvat jen na svém. Přečtěte si o lásce Panny a Ryby.

Jaké je partnerství kritické a realistické Panny s fantaskní Rybou? Může být velmi užitečné pro oba dva. Navzájem si mohou předat přesně to, co druhému chybí. Panna se může naučit snít a Ryba pracovat.

  • Hlavní téma vztahu: Spojení vhledu a pochopení. Ryba přináší témata, Panna je dokáže uchopit.
  • Pozitiva: Intuice, vnímavost spojené s praktičností. Mentální kreativita a fantazie. Duchovní naladění. Smysl pro umění.
  • Negativa: Nedůtklivost, únikovost, roztržitost i nespolehlivost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V naplňování společných snů.

Pěkná kombinace dvou jedinců, kteří by se v životě mohli moc dobře doplňovat. Panna by do života nepraktické Rybky vnesla řád a svůj nezaměnitelný systém, což by Rybě nepochybně prospělo. A Ryba by svojí fantazií Panně ukázala, co je to životní sen. Hezky by se jim žilo. Tihle by si totiž měli uvědomit, že patří mezi opoziční znamení, to znamená, že v astrologickém kruhu stojí přímo proti sobě. Právě opoziční znamení by měla čerpat z nejlepších vlastností toho druhého. Když Panna pochopí, že existuje universum, které do života vnáší nadhled, a Ryby si občas všimnou faktu, že velké věci se skládají z malých, pak je oba čeká šťastný život. Protože jinak si rozumějí ve všem, i v tom, že jim druzí nerozumějí.

  • Dobrá rada: Vyhýbejte se záludnosti a podvodům.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.