Partnerský horoskop: Panna + Střelec

Jaké je partnerství kritické Panny s optimistickým Střelcem? Určitě v mnoha ohledech obtížné. Pokud ale dokážou překonat úskalí rozdílnosti povah, může to být partnerství nezvykle trvalé. Přečtěte si o lásce Panny a Střelce.

Jaké je partnerství kritické Panny s optimistickým Střelcem? V pozitivním smyslu vztah, ve kterém oba mohou doslova hory přenášet. Láska se silnou duchovní obrodnou silou. V negativním partnerství plné nedorozumění, psychicky vyčerpávající, nekonstruktivní.

  • Hlavní téma vztahu: Jak překonat duchovní pýchu a umíněnost.
  • Pozitiva: Nehynoucí víra a naděje, láska k pravdě a svobodě. Tvůrčí síla.
  • Negativa: Sklony k demagogickému prosazování vlastní pravdy. Nekonstruktivnost, někdy až ničivá síla.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V poznání pravdy o smyslu života.

Je těžké odhadnout, jak si tihle dva budou rozumět. Jisté je, že mezi sebou uzavírají tzv. astrologickou kvadraturu, která souladnosti neprospívá a vyžaduje od obou zúčastněných úsilí a vůli k dohodě. V jejich soužití se cyklicky dostavují krize, které musejí překonávat. Ovšem pokud to dokážou, jejich vztah má ambici přetrvat navěky, neboť se naučili vzájemné toleranci a zároveň si ponechali vlastní identitu.

Svoboda je důležitá především pro Střelce, pokud bude mít pocit, že nemá otevřená vrátka směrem ke vzdáleným obzorům, ve vztahu se dusí a časem odchází. Co naopak Pannu se Střelcem sbližuje? Intelektuální rozměr vztahu, živé diskuse, touha poznat nepoznané. Potkávají se i v oblasti sexu, zemitost Panny podporuje fantazii a kreativitu Střelce a vede k nevšedním zážitkům. Ano, nakonec soužití těchto dvou může být velkým dobrodružstvím se šťastným koncem.

  • Dobrá rada: Nepodceňujte sílu spolupráce. Ve dvou vy dva zvládnete nemožné.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.