Partnerský horoskop: Štír + Ryby

Jaké je partnerství tajuplného Štíra s jemnou a neméně tajemnou Rybou? Skoro ideální, tihle dva si rozumějí beze slov. Spojuje je intuice a empatie. Rozděluje nevěra a žárlivost. Přečtěte si o lásce Štíra a Ryby.

Jaké je partnerství intenzivního Štíra s jemnou Rybou? Ideální, jejich partnerství provázejí velké city a láska, ale také bohužel sklony k přelétavosti a nevěře u znamení Ryb a následně vyvolané žárlivosti u Štíra.

  • Hlavní téma vztahu: Jak využít nevědomé aspekty lidských povah k prospěchu všech.
  • Pozitiva: Intuice, schopnost obětavé lásky, duchovní obroda, smysl pro umění.
  • Negativa: Zneužívání svých „nadpřirozených" schopností k manipulaci druhými. Sklony k rozkladu pevných struktur v rodině a společnosti.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve schopnosti doopravdy milovat.

Tihle dva si rozumějí. Jsou k sobě magicky přitahováni, aby po čase mezi nimi vykvetla láska jako trám. Oba jsou svůdní, velmi intuitivní, obětaví, dokážou vášnivě milovat. Štír je organizačně zdatný a stará se o všechny praktické stránky společného života. Ryba plánuje a sní, či sní a plánuje, Štír realizuje. Ryby dodávají soužití něhu a romantiku.

Problémy mohou nastat v momentě, kdy Štír začne být nedůvěřivý. A malér je na světě. Podezírání a žárlivost jsou totiž slabé stránky Štíra, u Ryb je to zase přelétavost, určitá nespolehlivost a únikovost. Milí Štíři, zapamatujte si, že tlakem nic nezmůžete, Ryba vždy proklouzne, propluje, unikne. Nezbývá vám než důvěřovat a věřit. A světe div se, Ryby vaši důvěru obvykle nezklamou.

  • Dobrá rada: Nepodléhejte negativním emocím, snažte se problémy řešit a neutíkat před nimi.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.