Partnerský horoskop: Vodnář + Ryby

Jaké je partnerství mezi přátelským Vodnářem a snivou Rybou? Idealistické. Pokud by ale v sobě víru a naději udusili, udusí i svůj vztah. Oba jsou snílci zvěrokruhu, i když každý v jiné životní sféře. Přečtěte si o lásce Vodnáře a Ryby.

Jaké je partnerství originálního Vodnáře a snivé Ryby? Ve vyšší formě se potkává božská moudrost (Vodnář) s božskou láskou (Ryby), takže božské. Ale může také být plné nedorozumění, vyplývajících z rozdílnosti základních temperamentů obou zúčastněných.

  • Hlavní téma vztahu: Jak naplnit své velké ideály.
  • Pozitiva: Vynikající intuice, fantazie, originalita, ostrovtip a hluboké pochopení druhých.
  • Negativa: Neklid, duševní a emocionální přepjetí. Podrážděnost, svéhlavost a nervozita.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V naplnění božského záměru.

Kombinace, která se může i doplňovat. Vodnář Ryby miluje pro jejich magneticky přitažlivé vyzařování, smysl pro jemnost, obětavost a přizpůsobivost. Rybky naopak obdivují Vodnářovu inteligenci, originalitu jeho osobnosti. Jsou pyšné, že tenhle věčný rebel našel zalíbení v jejich submisivní a naivní povaze.

Ryba je vodní znamení, Vodnář vzdušné. Voda symbolizuje cit, vzduch rozum. Jejich problémem je tedy rozdílnost v míře citu, kterou dokážou přijímat nebo rozdávat. Ryby nemají hranice, jejich láska je bezbřehá. Vodnář je chladný chlapík či ledová královna, svým mrazivým dechem dokáže vodu lehce proměnit v led nebo ji úplně vysušit. A soužití Ryby s Vodnářem se rychle proměňuje ve vyprahlou poušť nebo ledové království.

  • Dobrá rada: Pěstujte vzájemnou úctu a respekt, ty překonají všechny vzájemné nesrovnalosti.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Vodnáře najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.