Partnerský horoskop: Vodnář + Ryby

Jaké je partnerství mezi přátelským Vodnářem a snivou Rybou? Idealistické. Pokud by ale v sobě víru a naději udusili, udusí i svůj vztah. Oba jsou snílci zvěrokruhu, i když každý v jiné životní sféře. Přečtěte si o lásce Vodnáře a Ryby.

Jaké je partnerství originálního Vodnáře a snivé Ryby? Ve vyšší formě se potkává božská moudrost (Vodnář) s božskou láskou (Ryby), takže božské. Ale může také být plné nedorozumění, vyplývajících z rozdílnosti základních temperamentů obou zúčastněných.

  • Hlavní téma vztahu: Jak naplnit své velké ideály.
  • Pozitiva: Vynikající intuice, fantazie, originalita, ostrovtip a hluboké pochopení druhých.
  • Negativa: Neklid, duševní a emocionální přepjetí. Podrážděnost, svéhlavost a nervozita.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V naplnění božského záměru.

Kombinace, která se může i doplňovat. Vodnář Ryby miluje pro jejich magneticky přitažlivé vyzařování, smysl pro jemnost, obětavost a přizpůsobivost. Rybky naopak obdivují Vodnářovu inteligenci, originalitu jeho osobnosti. Jsou pyšné, že tenhle věčný rebel našel zalíbení v jejich submisivní a naivní povaze.

Ryba je vodní znamení, Vodnář vzdušné. Voda symbolizuje cit, vzduch rozum. Jejich problémem je tedy rozdílnost v míře citu, kterou dokážou přijímat nebo rozdávat. Ryby nemají hranice, jejich láska je bezbřehá. Vodnář je chladný chlapík či ledová královna, svým mrazivým dechem dokáže vodu lehce proměnit v led nebo ji úplně vysušit. A soužití Ryby s Vodnářem se rychle proměňuje ve vyprahlou poušť nebo ledové království.

  • Dobrá rada: Pěstujte vzájemnou úctu a respekt, ty překonají všechny vzájemné nesrovnalosti.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Vodnáře najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.