Pes – Roční čínský horoskop (2022)

Lidé ve znamení Psa se narodili v letech 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018. Co je čeká v roce 2022, tedy v roce vodního Tygra, který začíná 1. února?

Podstatou lidí narozených v roce Psa je bdělost, jako první varují před blížícím se nebezpečím, a jakmile nastane čas jednat, chovají se s velkou odvahou. Přestože osoby narozené v roce Psa budí dojem tichých a vyrovnaných lidí, v jejich nitru panuje často neklid. Jsou aktivní a nudí je, když je něco příliš snadné nebo když se věci řeší moc dlouho. Jejich cesta k úspěchu bývá dlouhá a někdy se může zdát, že jsou odsouzeni jen k lopotné dřině. Smysl pro věrnost kolegům, přátelům i partnerům je klíčovou vlastností lidí narozených ve znamení Psa. Jejich city však není těžké zranit, a jelikož mají dobrou paměť, jejich rány se hojí dlouho. Hodně si věří, a tak na sebe berou více úkolů, než mohou zvládnout. K životu přistupují pozitivně, rádi se baví, ale práce je pro ně vždy na prvním místě, i když si rádi najdou čas i pro společnost blízkých a přátel.

Láska a partnerství

Pěkné partnerství mohou mít s Tygry a Koni, tato partnerství mohou být trvalá. Přitažliví pro ně bývají citliví a umělecky založení Zajíci. Zvláštní přitažlivost panuje mezi Psem a Opicí, znamení Hada pro ně může být velkou hádankou a výzvou. Spíše přátelské vztahy navazují s Kohouty. Napjaté a náročné vztahy mívají s Drakem, Kozou a také Buvolem.

Pes v roce 2022

Lidé ve znamení Psa jsou nejlepší přátelé Tygra, rozumí si spolu dobře ve všech oblastech, mohou být dobří kamarádi, kolegové, ale i partneři. Psům by se tedy v tomto roce mohlo opravdu dařit, a to ve všech oblastech.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.