Tygr – Roční čínský horoskop (2019)

Tygr – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Vodní tygr 1962

Dřevěný tygr 1914, 1974

Ohnivý tygr 1926, 1986

Zemní tygr 1938, 1998

Kovový tygr 1950, 2010

Tygr je prudký, dynamický, bývá okouzlující a dokáže ostatní přesvědčit o své pravdě v případě, že je to pro jeho zisk nutné, jedná i nevybíravým až agresivním způsobem.

Tito zrozenci bývají silní, a proto se jim daří zvládnout spoustu věcí najednou. Mají nepopiratelné vůdčí schopnosti a mnozí z nich se dostanou opravdu vysoko. Lidé ve znamení Tygra se vrhají do života s elánem a fantazií, které jen málokdo odolá. Jsou hrdí, sebejistí a výřeční a jejich bezstarostnost vyrovnává síla a vynalézavost, s kterou se vrhají do každého problému. Tygři jsou emocionálně neklidní, jsou to tuláci a držet se doma jim dělá značné problémy. Jsou nároční, dokážou využít příležitosti a mívají sklony k nevěře; neustále pokukují po nové šanci a lásce. Lidé ve znamení Tygra milují velkolepé večírky, dobré jídlo, pěkné oblečení, zábavu a legraci. Rádi se baví a těší je, jsou-li středem pozornosti. Milují krásné věci a rádi se jimi obklopují. Bývají velice vtipní, mají smysl pro humor a vždy jsou ochotni vyzkoušet něco nového se zvědavostí a nadšením jim vlastním, což často nekvituje jejich okolí. Potřebují emocionální podporu a pocit, že jejich přátelé a blízcí lidé jsou vždy na jejich straně, pak udělají pro druhé vše i nad své možnosti a síly.

Jsou nároční, emocionální soulad nalezne Tygr s lidmi narozenými ve znamení Psa a Koně. Skvěle si také rozumí s Vepřem, který se mu podřídí. Fascinovat ho mohou Opice, ale partnerství dvou silných osobností většinou nemá trvání. Vyhnout by se měli Buvolům, Hadům a Krysám.

Tygr v roce 2019

Vaše ambice mohou být v tomto roce završeny úspěchem a to v mnoha oblastech. Důležité je jednat obezřetně, nebýt příliš autoritativní a nedávat druhým najevo převahu. Dařit by se vám mělo zvláště v období léta a podzimu, kdy budete mít kontrolu nad vším, co vám tento rok znamení Vepře připravil. Každý zásadní krok, který povede ke změnám, byste měli raději konzultovat s těmi, jejichž správnému úsudku věříte. Někdy se budete cítit trochu jako na houpačce, některé změny mohou přijít opravdu velmi rychle. Bude nutno zachovat si chladnou hlavu, což vám může dělat problém, a věci řešit postupně v klidu. Čekejte, že v tomto roce se váš život může zásadně změnit, důležité bude především zkrotit vaši povahu, která někdy působí na druhé příliš silově, což vám zbytečně z druhých lidí dělá nepřátele.

Sdílejte článek