Horoskopy

1. ledna 2015 16:21

Martina Čerňanská

Velký čínský horoskop - PES

Období, které je před vámi, vám nedá nic zadarmo, budete si muset uhájit to, co jste získali. Rok vlády Kohouta se některým z vás může jevit vůči vám nespravedlivý, ale získáte cenné zkušenosti, které v budoucnosti jistě zúročíte.

Ať už se bude jednat o záležitosti pracovní, nebo partnerské. Bude to rok prověřování a zkoušek, který vám ale může nakonec přinést dostatek síly a sebevědomí. Předpokládá to samozřejmě soustavnou práci na sobě, dokázat stavět na silných stránkách svého znamení, rozvíjet své dovednosti a snažit se změnit zastaralé vzorce chování z minulosti a poučit se z různých zklamání a proher. Obklopovat se také pozitivními lidmi, přáteli, kteří vás podpoří a pomohou vám v období, která nebudou lehká.

Práce

Rok vlády znamení ohnivého Kohouta bude klást důraz na závazky a houževnatou práci. Pro lidi tohoto znamení je důležité, aby se odpoutali od neúspěchů a zklamání z minulosti a začali nanovo plánovat svou budoucnost. Pozornost by měli věnovat rozvoji svých komunikačních dovedností a verbálnímu projevu, svůj čas by měli věnovat osobnímu rozvoji a studiu. Neměli by zapomenout na úsloví – kde je vůle, tam je i cesta. Viditelné výsledky se dostaví pro ty, kteří se snažili již v předešlém roce. Psi by měli naučit ostatní, aby dokázali ocenit jejich práci a snahu, a to nejen v oblasti pracovní, ale i doma, mezi členy rodiny.

Zdraví

Tento rok byste měli věnovat větší pozornost svojí fyzické schránce, nevynechejte preventivní prohlídky. Pokud možno se vyvarujte zbytečných stresů, eliminujte negativní spouštěče a vyhýbejte se věčně nabručeným a stěžujícím si lidem. Ataky různých virových onemocnění se mohou objevit zvláště v březnovém předjarním období, ale ani při nestálém dubnovém počasí zbytečně neriskujte nachlazení. V měsíci květnu a letních měsících se budete cítit skvěle, stejně tak v podzimním období. I v posledním, závěrečném měsíci roku svoje tělo raději nepřepínejte, ale dopřejte mu relaxaci a odpočinek, který si po náročném roce zaslouží.

Láska

Tento rok Kohouta nepřinese změny sám od sebe, bude od vás žádat aktivitu. Nezadaní zástupci tohoto znamení se budou každopádně snažit najít si příjemný protějšek. Dobrým doporučením pro tyto jedince je také aktivnější společenský život a práce na vlastní image, aby se cítili sami co nejlépe, což budou také vyzařovat do svého okolí, které to pozitivně ocení. Při prvním neúspěchu by to neměli vzdávat a uzavírat se. Určitě by se měli věnovat společenskému životu a seznamování, a to i netradičními způsoby, jako jsou různé seznamovací večírky a dovolené nebo seznamovací agentury, velké možnosti také přinášejí internetové seznamky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.