Horoskopy

11. července 2013 15:15

Kateřina Motlová

Velký horoskop na červenec

Velký horoskop na červenec

BERAN (21.3.-20.4)

V červenci máte za úkol začít řešit ty nejdůležitější věci ve vašem životě. Pokud tak neučiníte, je zde možnost, že vás okolí bude manipulovat k řešení záležitostí, které jsou důležité pro vaše okolí a vám se to nevyplatí.

Motto měsíce: „Vše co pokládáte za neměnné a dané, můžete změnit jedinou novou myšlenkou.“

Práce – Mužská energie stagnuje a otvírá se ta ženská plná lásky, porozumění a pochopení a to u žen i mužů. Čekají vás zážitky, která se myslíte, že už nepřijdou. Možná se v práci i zamilujete.

Zdraví – Trochu vás pozlobí nervový systém. Bolesti kloubů mohou být spojené s větší zátěží při sportu. A pozor na reprodukční orgány i v červenci se dá prochladnout.

Peníze – Nevíte kam investovat dříve, co je důležitější zaplatit. Nemusíte se ničeho obávat, na vše je dostatek financí. Klidně i něco můžete utratit za sebe i svého partnera.

Vztahy – Partner vás přitahuje, ale fyzická přitažlivost není vše co má ve vztahu být. Před něčím zavíráte oči a bojíte se si to přiznat. Je nejvyšší čas si to přiznat a otevřít problém.

BÝK (21.4.-21.5.)

Máte pocit beznaděje, protože vás svírají vaše závislosti. Je nutné s tím něco udělat! Přemýšlejte na čem, nebo na kom jste závislý? Na čem lpíte, co je už mrtvé a nefunkční? Zbavte se všeho, co vám svazuje život. Udělejte změny, které tak neradi do svého života pouštíte. Je na to čas.

Motto měsíce: „Když se nedokážete rozhodnout, objednejte si jasnou mysl, co je pro vás správné. Nerozhodnout se znamená s rozhodnutím pouze vyčkávat. Nemůžete se NE –rozhodnout.“

Práce – Možný postup v práci a finanční ocenění bude bohužel pouze dočasné. Dejte si pozor, aby tato nabídka neznamenala v dalším období váš odchod z práce.

Zdraví – Bolesti kloubů a celý pohybový aparát je následkem problémů, které jste si na sebe naskládali. Oslabená štitná žláza je následkem přecházení nemocí. Vše dobře dopadne osud vás chrání.

Peníze – Máte nárok na dovolenou a tu si náležitě užijete. Těšíte se dobré finanční situaci a prožíváte pohodu a klid.

Vztahy – Na začátku měsíce si dejte pozor na svoji vznětlivost. Mohlo by dojít k impulzivnímu rozchodu a tím by se narušila vaše domácí pohoda. I když ve vašem vztahu není vše úplně v pořádku, promyslete si nevratné kroky, které můžete učinit pod návalem emocí.

BLÍŽENEC (22.5.-21.6.)

Čeká vás nový příval energie. Opouštíte to, co už delší dobu tížilo váš život a před čím jste zavírali oči. Oceňte se za vaši odvahu.

Motto měsíce: „Pozorujte přírodu, je v ní stejná síla jako ve vás, čeká jen na to,aby byla objevena.“

Práce – Letní flirt vás čeká i v pracovní oblasti. Užíváte si klidu, pohody a radosti. Možná vás čeká i pracovní postup a ocenění. Jste přeci úžasní a to ve všech ohledech.

Zdraví – Oslabená imunita je spojená se sezónní alergií. Pozlobí vás i oči a oslabená šťitná žláza chce více jódu ve stravě

Peníze – Naděje na lepší finance, které jste si dělali v poslední době, vám asi nevyjdou. Přesto dokončete všechny své finanční transakce a uvidíte, že skončíte v plusu.

Vztahy – Někdo vás bude odrazovat od vašeho partnera. Není to upřímné a vy to nakonec prokouknete. Možná vás tato situace i sblíží a znova vzplane oheň lásky, nebo potkáte někoho nového. Každopádně si to užijete.

RAK (22.6.-22.7.)

I když někteří z vás slaví tento měsíc svoje narozeniny, nebude to zcela klidný měsíc. Na začátku července si trochu zabojujete s okolím a se svojí produktivitou a nakonec to vše uzavřete a vydáte se dále.

Motto měsíce: „Nebojte se, prožívat své štěstí, nemá omezené trvání. Konec vašeho štěstí je pouze ve vaší hlavě. Sdílejte své štěstí s ostatními.“

Práce – Nová práce, nebo brigáda vás čeká hned na začátku měsíce. Bude i velice dobře finančně ohodnocena. Jen vás možná nebude naplňovat, tak jak jste si představovali

Zdraví – Stresy nejsou dobré, ani zdravé snažte se jich zbavit co nejdříve. Pozor na sport a následky, které vás mohou dovést až k lékaři

Peníze – Ujasněte si, co si v oblasti financí představujte, jak mají vypadat vaše finance? Tím, že nevíte co, přesně chcete, si vytváříte v peněžní oblasti překážky. Máte naštěstí dostatek sil a vše zvládnete. Mohlo by to jít rychleji, než na konci měsíce, ale vy to tak už máte dané-jeden krok dopředu a dva dozadu.

Vztahy – Ve vztazích přicházejí změny. Váš vztah nestojí na pevných základech, je nutno tyto základy zbourat a postavit nové. Pokud dojde k rozchodu, netrapte se, čeká vás brzo velká láska. Chcete-li obnovit současný vztah podaří se,ale opravdu se na to soustřeďte!Pozor na základy, byly opravdu nefunkční!

LEV (23.7.-22.8.)

Červenec je vaším měsícem. Svítí sluníčko, je teplo a vy se cítíte ve svém živlu. I tento měsíc bude vypadat jako vaše sluneční povaha. Bude naplněn láskou, postupem v životě a dobrodružstvím.

Motto měsíce: „Děláte-li si stále starosti o přežití, podléháte zákonu nedostatku.“

Práce - Práce vás bude naplňovat a bavit. Půjde vám vše od ruky, tak jako nikdy v životě. Osud vám bude plně nakloněn a vy nemusíte vůbec nic dělat, vše se řeší samo. Také rychlost bude provázet vaší práci. To co dlouhou dobu stálo a nehýbalo se, najednou bude vyřešeno jako mávnutím kouzelného proudku. Budete svoji práci přímo zbožňovat.

Zdraví – Přechodné potíže se zažíváním a bolesti zda se v druhé půlce měsíce zlepší a budete fit.

Peníze – Z počátku budete přemýšlet kam s penězi, které budou proudit. Víte, že je nutné i odpočívat a přemýšlíte, zda můžete utratit peníze i za dovolenou. Nebojte se, přijdou vám další finance a vy zaplatíte důležité věci i vaši dovolenou, kde možná potkáte letní lásku.

Vztahy – Chcete-li si pořídit miminko, je to ten nejlepší měsíc. Všude kolem vás je dostatek lásky. Pro nezadané i dostatek partnerů. Pozor je na vaší žárlivost a majetnické pocity,mohly by vám to pokazit.

PANNA (23.8.-22.9)

V minulosti proběh ve vašem životě nějaký rozchod, který vás stále trápí. Je nutné se od toho odpoutat a nemyslet na to. Blokujete si tím i finanční sféru a celkově celý svůj život. Měsíc červenec vám dává nové možnosti zapomenout na minulost.

Motto měsíce : „Vaše myšlenky utvářejí vaši budoucnost. Myslete pozitivně a plánujte si to po čem opravdu toužíte.“

Práce – Bude se vám dařit. Přichází úžasná osudová nabídka, která se bude týkat práce spojené s minulostí. Možná jste tu práci už dělali, nebo budete dělat něco podobného. V každém případě vás čeká v této práci finanční jistota.

Zdraví –Nepřecházejte nemoci a snažte se odpočívat. Bolesti zda signalizují problémy, které nesete sebou.

Peníze – Finance budou proudit a máte i dostatek sil je vydělat. Jen je nutné se zbavit křivd z minulosti. Ty vám blokují finanční energii. Odpusťte a jdete dál a finance budou zase proudit.

Vztahy – Zamyslete se nad tím, co opravdu od vztahu očekáváte. Co je pro vás důležité? Jste v situaci, která vás nepustí dále, dokud si neuvědomíte, že tím důležitým ve vztahu je bezpodmínečná láska. Vaše láska svazuje a pak nečekaně končí. Umíte toho druhého opravdu milovat, jen dejte lásce víc volnosti.

VÁHY (23.9.-23.10.)

Měsíc červenec vám nastavuje zrcadlo. Bude to měsíc plný rozhodování. Donutí vás to ke spravedlivému rozhodnutí. Je čas se rozhodnout, abyste získali stabilitu.

Motto měsíce : „Není vaším úkolem odsuzovat cestu druhých. Vaším úkolem je poznat svou vlastní cestu a kráčet po ní s radostí."

Práce – Dostatek sil máte i na další práci. Přesto budete nuceni, uzavřít minulost a minulé nedokončené projekty, jinak vás to nepustí dále. Vše co jste předčasně uzavřeli, nebo nechali odložené, se přihlásí o své zakončení. Využijte svého velkého potenciálu a dostatek sil.

Zdraví – Pozor na sluníčko a pleť. Můžete si vytvořit alergii na slunce, anebo úpal.

Peníze – Finance budou proudit samovolně a vy se o to nebudete muset starat. Možná přijde i možnost nového zdroje financí a vašeho finančního posunu.

Vztahy – Měsíc, kdy budete hodně cestovat, nebo budete i toužit po cestách. Jsou to nejen dovolené, ale i prodloužené víkendy. Jediné co vám bude vadit, je malá aktivita vašeho partnera. Možná je čas s tím něco udělat. Vždyť vy potřebujete cestovat a obohacovat se o nové zážitky.

ŠTÍR (24.10.-22.11.)

Čeká vás nová nabídka, která bude klíčová pro daný měsíc. Splní se vám sen, který jste dlouho očekávali. Osud vám je nakloněn.

Motto měsíce: „Znáte-li své stinné stránky a máte se rádi i za to co o vás nikdo neví, máte moc nad svým životem. Když své stinné stránky odmítáte a nechcete je vidět, vládnou vašemu životu.“

Práce – Budete se rozhodovat mezi dvěma směry. Kterou cestou se vydat? Navážete i na minulost. Vezměte si delší čas na rozmyšlenou a nenechte se nikým manipulovat.

Zdraví –Zažívání a problémy s tlakem jsou jen dočasné. Jste chráněni osudem.

Peníze – Uzavřete jednu životní finanční etapu a konečně se díváte do budoucnosti. Přichází nový plán. Pokud nebudete mít trpělivost, budete zbytečně bojovat. Peníze budou přicházet, ale pomalu.

Vztahy – Tak moc potřebujete dovolenou. Chcete cestovat a odpočívat. Budete bojovat sami se sebou, zda pracovat, nebo odjet na dovolenou. Osud to nakonec vyřeší za vás, aniž byste cokoliv udělali.

STŘELEC (23.11.-21.12.)

Červenci vás čeká dostatek sil, vyřešit záležitosti, které vás trápí delší dobu. Pomůže vám i někdo blízký a nebude to partner. Je to někdo kdo vás má upřímně rád a záleží mu na vás. Důvěřujete sobě i tomuto člověku.

Motto měsíce : „Myšlenky tvoří Vaší realitu, hmota je jen iluzí.“

Práce – čeká vás radost z práce a navazování na práci v minulosti. Budete mít dostatek energie (ohně) co vás bude hnát dopředu a vy si svoji práci zamilujete. Užívejte si radostného pocitu a v budoucnu to zužitkujte.

Zdraví – Pevné zdraví je provázeno měsícem červencem. Pozor jen na přetížení zad a nedostatek.

Peníze – Trpělivost je klíčové slovo spojené s měsícem červenec a vaší finanční oblastí. Budete finance přesouvat a platit co je nutné zaplatit nejdříve. Zaplaťte ty nejdůležitější záležitosti a mějte trpělivost, ostatní finance dorazí.

Vztahy – Musíte uzavřít minulost, jedině tak se vám uleví. V partnerství v poslední době zažíváte samé překážky a komplikace. Pokud uzavřete minulost, uvědomíte si přítomnost, může nastat budoucnost. V partnerství žijete v minulosti z něčeho, co už vám nic nepřináší.

KOZOROH (22.12.-20.1.)

ret retlkrje lkjt elkj lkfjd gldgjdlgk jdflgk jdfl gkjdfl gjkdflgkjdflgjkfd lgfd g

Sdílejte článek
Štítky peníze láska finance

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.