Jako strašidla! Podívejte se na účesy a outfity, které jsme nosily na začátku tisíciletí

Silné melíry, lesky na rty, opálení a bokovky, které odhalovaly i to, co mělo být utajeno. Takový byl divoký styl prvních let 21. století. Podívejte se s námi na to, co jsme obyčejně nosily a přišlo nám to úplně normální!

Tenkrát byla ikonou stylu blond dědička Paris Hilton, která předurčila dobu a slavná byla jen kvůli tomu, že je bohatá. Tehdy za ní nesměle ťupkala Kim Kardashian jako asistentka, dnešní hvězda číslo jedna Instagramu.

Začátek nového tisíciletí přinesl změnu doby (všichni si vzpomeňme na 11. září 2001) a neuvěřitelně odvážné modní kombinace šatů s džínami, sandálů s provázky a třpytek všude možně. Duch doby se odráží i na silném televizním make-upu hereček z telenovely Hříšná láska, která vznikla v roce 2001.

SLEDUJTE HŘÍŠNOU LÁSKU ONLINE NEBO KAŽDÝ DEN NA PRIMA LOVE

Hlavní představitelka Paloma byla silného make-upu ušetřena, jelikož představovala chudinskou vrstvu (a Diego, její láska, samozřejmě také). Ale paničky z vyšších společenských vrstev na make-upu a výrazných melírech rozhodně nešetřily.

HVĚZDA HŘÍŠNÉ LÁSKY MÁ 2 VYSOKÉ ŠKOLY

4 VĚCI, KTERÉ NEVÍTE O PŘEDSTAVITELCE PALOMY Z HŘÍŠNÉ LÁSKY

4 ZAJÍMAVOSTI O TELENOVELE HŘÍŠNÁ LÁSKA

Podívejte se na zábavnou galerii:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.