zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Máme za sebou 1. týden s keto dietou KetoFit. Jak se cítíme a kolik jsme zhubly?

Proměna roku 2020
Autor: KetoFit Proměna roku 2020
kloidop , Vydáno: 30.03.2020
Zuzka, Dáda, Radka, Aneta a Lucka mají za sebou první týden hubnutí s keto dietou KetoFit. Jak se jim daří? Kolik kilo za pouhý týden padlo dolů?

reklama

Týden je velmi krátká doba, ale i přesto zjišťujeme v redakci Prima ŽENY, jak se dámám daří ve změně životního stylu, jak se cítí, co jim keto dieta KetoFit přináší.

Zuzka je po týdnu diety plná energie:

"Bála jsem se, že budu mít hlad, chuť na sladké, že mi to nebude chutnat. Je to velký skok a kompletní změna stravy, ale hned druhý den jsem věděla, že to v pohodě zvládnu. Omelety, kaše a čokoládové proteinové tyčinky mi moc chutnají :) na koktejl si zvykám, ale je to tím, že koktejly běžně nepoužívám. Jídla si doplňuji povolenou zeleninou. Jak se cítím? Je to až podivující, ale cítím se dost lehce a po týdnu plná energie, to mi spousty let chybělo. S každým gramem dole jsem čím dál více odhodlaná."

Za 1. týden Zuzka zhubla víc, než si předsevzala.

Zuzka
Autor: KetoFit Zuzka

Lucka začala kromě nové životosprávy více spát a kila jdou dolů:

Lucka se na hubnutí velmi těšila a chce si to pořádně užít, ale stejně tak jako Zuzka se obávala hladu a chutí. Když se spolu bavíme, říká, že si zrovna dává žampionovou keto polévku a orestovanonu cuketu. Mňam :) Původní obavy z jídla byly hned pryč, dodává, KetoFit mě začíná fakt bavit. Začala jsem i více spát na doporučení výživové poradkyně z KetoFit. A je to znát. Nechápu jak jsem se mohla dříve tak zanedbávat. Má velká motivace jsou mé děti a běžecké závody, prostě to dám a ty závody poběžím :)

Nejvíce ze všech se za 1. týden podařilo zhubnout Lucii.

Lucka
Autor: KetoFit Lucka

Radka začínala na téměř 115 kilogramech:

Měla ze začátku obavy, protože s předchozími pokusy o hubnutí s běžnými dietami většinou skončila ve slepé uličce. Říká: první týden jsem měla trochu jak na houpačce, některý den byl uplně v pohodě a některý den jsem byla dost unavená. Je jasné, že to je z vysazení sacharidů jako při bezsacharidové dietě, dodává. Po pár dnech ale vše odeznělo. A teď po týdnu už mám plno energie a skvělý pocit s ubývající hmotností. Toto jsem potřebovala, hnací motor a výsledky hned. Jídla mi chutnají a nejvíc mi vyhovuje ta rychlost přípravy: 1–5 minut a jídlo mám hotové. Toto oceňuji hlavně ráno a v práci. Těším se na pokračování a za týden dám zase vědět, jak pokračuji.

Radka je velmi spokojená se svým týdenním výsledkem.

Radka
Autor: KetoFit Radka

Nejmladší Aneta nemusí sladké, ale miluje polévky:

Jak se cítí po týdnu? Ze začátku jsem trochu více bojovala, možná proto, že jsem se toho i moc bála. Byla jsem hodně unavená, ale to ke keto hubnutí patří, jak mi potvrdila spousta známých. Je to samozřejmě rozdíl dát si rohlík namazaný máslem se salámem nebo koktejl. Jsem prostě zvyklá jíst nezdravě. Ale je fakt, že v tom rohlíku není nic moc dobrého pro tělo na rozdíl od jídel KetoFit kde je 26 vitamínů, proteiny, vláknina atd. Za týden si už na vše zvykám. Jen nemusím moc sladké, což zrovna kaše sladká je, ale dá se naředit s koktejlem a pak mi chutná. Omelety miluju, vždycky si je ještě vylepším o žampiony a další ingredience. Je to teprve týden a jedeme dál... Bohužel mám nějaké osobní zdravotní komplikace, tak doufám, že vše dobře dopadne.

Aneta
Autor: KetoFit Aneta

Dáda začala dodržovat pitný režim a výsledky se dostavily:

Hned ze začátku jsem si zamilovala tyčinky a chleba KetoFit, ty bych mohla jíst pořád. Chápu, že to ale nejde, musím jídla střídat. Je pro mě náročnější, že mám malé děti a skoro se teď nevyspím a často mě bolí hlava. Nakonec poradkyně zjistila, že málo piju. (To je pravda, nejsem vůbec zvyklá.) Přikázala mi :) vypít alespoň 2–3 litry tekutin denně a zajistit si kvalitní spánek i třeba přes den. Nenapadlo mě, jaký to může mít vliv. Výsledek? Hlava přestala bolet a mám víc energie. Váha mi jde pomaleji dolů, protože jsem jedla něco, co jsem neměla. Moje slabá vůle. Ale já to zvládnu, říká Dáda. Co miluji, tak omeletu se špenátem.

I přes pomalejší průběh se mi podařilo zhubnout víc než kdy před tím, i to je pro mě velký úspěch.

KetoFit
Autor: KetoFit KetoFit
Proměna 2020
Proměna 2020

Jak budou holky pokračovat?

Sledujte Prima ŽENY nebo Primu na Facebooku, kde budou postupně zveřejňovat své další úspěchy. Mají před sebou ještě několik týdnů s jasným cílem – zhubnout. Můžete je také sledovat ve skupině na Facebooku, která je zaměřená na keto hubnutí.

Pokud jste o KetoFit ještě neslyšeli, tak doporučujeme se podívat do článku na Prima ŽENY, kde se o této dietě roku píše podrobněji.

Jak funguje keto dieta KetoFit

reklama

Související témata: KetoFit , soutěž , hubnutí , hubneme s ketofit

reklama

Přečtěte si také

reklama