zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Proměna roku 2020: Lucie s KetoFitem zhubla a omládla

Lucie s KetoFitzhubla a omládla
Autor: archiv Prima Lucie s KetoFitzhubla a omládla
kloidop , Vydáno: 06.07.2020
Proměna roku 2020, která proběhla v rámci spolupráce s KetoFit, pomohla Lucii výrazně zhubnout! Jak vypadal rychlý proces hubnutí s KetoFitem v praxi? Podívejte se na rozhovor s Lucií, která výživové poradkyni prozradila vše o její cestě za vysněnou postavou.

reklama

Lucie patří mezi ženy, které byly vybrány do proměny roku 2020. Všechny jsou aktivní matky, ale kvůli nadváze nemají dostatečnou energii, která je v rodičovství potřeba. Speciálně Lucie si přála začít běhat se svým malým synem pravidelný běžecký závod, který se pořádá v sousedství. Kvůli nadváze se ale styděla zapojit.

Lucčino hubnutí probíhalo 2,5 měsíce s jídly KetoFit. Samotné hubnutí šlo snadno, nebylo potřeba ani dohledu výživové poradkyně. Keto dieta KetoFit v rámci několikaleté praxe dokáže nabídnout změnu životního stylu, která má reálné výsledky v rychlém hubnutí.

Lucie s KetoFitzhubla a omládla
Autor: archiv Prima Lucie s KetoFitzhubla a omládla

Zhubnout se dá i po 2 dětech

Lucie celý život střídavě nabírala a hubla kiloramy. Zásadní pro ni byla dvě těhotenství, při každém nabrala dvacet kilogramů. Po prvním těhotenství se začala snažit, chodila dvakrát týdně do posilovny a jedla menší porce pětkrát týdně a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Ačkoliv výrazně zhubla, váha se znovu brzy dostala na číslo, které by Lucie nejraději neviděla.

POČÁTEČNÍ CESTU LUCIE ZA DOKONALÝM TĚLEM SI MŮŽETE POSLECHNOUT TADY

Problém v jídelníčku byly hlavně sacharidy v nesprávný čas a v nesprávném množství, stejně jako večerní mlsání. Šťastným řešením se tak ukázaly různorodé KetoFit jídla, které první dva měsíce jedla Lucie pětkrát denně.

Jak vypadá Lucie po hubnutí? Poslechněte si i její podrobné shrnutí tříměsíční cesty s KetoFitem:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ketofit – proměna Lucie

„První týdny mi moc pomohlo, že už jsem měla všechna jídla předem daná. Stačilo je jen upravit, přidat zeleninu atd. Člověk pak nemá chuť na mlsání, protože má správný poměr živin na den. Tělo je zasycené," vysvětluje Lucie. KetoFit mladou maminku postupně učil zdravému stravování, které uplatnila i během hubnutí po dvou měsících, kdy kombinovala bílkovinovou stravu s dvěma výrobky KetoFit jako jsou například tyčinky, které dokážou zachránit během hektických dní.

Lucie s KetoFitzhubla a omládla
Autor: archiv Prima Lucie s KetoFitzhubla a omládla

„Lucka byla od začátku velmi vzorná a neměla s ničím problém. Bylo a je na ní vidět, že je opravdu odhodlaná změnit svůj životný styl. To je velmi podstatné pro úspěšné dokončení našeho dietního plánu. První týden byly váhové úbytky největší, což je naprosto normální, protože tělo se zbavuje vody. Poté hubla celou dobu ukázkově a dle jejích slov chce ještě pokračovat dál. Aktuálně chce přidat sport, který ji velmi schvaluji. Jsem moc ráda, že jsme Lucce mohli pomoci, ale ten obrovský kus cesty urazila sama, protože chtěla," říká výživová poradkyně Petra Tomanová.

Lucie tak zhubla, omládla a má energii, kterou potřebovala!


Zajímá vás, jak se hubne s keto dietou? Přečtěte si recenze a zkušenosti s keto dietou.

Sledujte KetoFit na FacebookuInstagramu

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.

Proměna roku 2020 s KetoFit proběhla ve spolupráci s Dermacol
Autor: archiv Prima Proměna roku 2020 s KetoFit proběhla ve spolupráci s Dermacol

Děkujeme kosmetické značce Dermacol za pomoc při proměně Lucie.

reklama

Související témata: KetoFit , hubneme s ketofit , keto , keto dieta , hubnutí , proměna

reklama

Přečtěte si také

reklama